Francia Sanzon-délután

on .

 
Február 15-én, Kóródy Judit tanárnő és Regős Zsolt tanárúr szervezésében, franciául tanuló, és a francia kultúra iránt érdeklődő diákjainkat, tanárainkat vártuk az ének terembe, ahol gyönyörű francia dalok, slágerek, sanzonok hangzottak el Labant Áron, Galambvári Sára, Berta Enikő, Török Gergő, és a Szedlák Janka-Tóth Panka-Muzbek Kitti trió előadásában.
 
DSC 0077 wDSC 0102 wDSC 0192 w
 
A falak is berezonáltak, és többször megállt a levegő, amikor kiváló énekes diákjaink kieresztették a hangjukat. Kiemelt vendégünk volt Raymond Lardellier, a Miskolci Francia Intézet vezetője, aki vicces történeteket mesélt magáról, életéről, munkájáról, és bemutatta a francia intézetek célját, programjait. Az általa hozott óriás méretű francia zászló, méltó hátteret adott a tehetséges, fellépő énekeseknek. Ezúton is köszönjük Neki azt a szép sanzont, amit meglepetésként énekelt el nekünk. A művészi, zenei élmények után, szemet gyönyörködtető sajttálak várták kóstolóra az ínyenc vendégeket.
 
DSC 0244 w