A Természetesen Istennel – Komplex Természettudományos

on .

Vetélkedőn A 7.-8. osztályos korcsoportban iskolánk csapata a Virágok országos 16. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Velty Tekla 7. B, Kovács Dorka 7. B és Török Rita 7. B osztályos tanulók.
Felkészítő: Biróné Kertész Judit
Gratulálunk!

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny

on .

Iskolánk tanulói Ádámcsó Dóra 8. b és Ádámcsó Kinga 10. a osztályos tanulók a 

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny országos döntőjébe jutottak, és eredményesen szerepeltek.

Gratulálunk!

Eredmények: Ádámcsó Dóra I. kategória 5. hely

                      Ádámcsó Kinga II. kategória 25. hely

DSC 4011 2

Városi Angol Országismereti Verseny

on .

Fazekas Városi Angol Országismereti Versenyen, Új-Zéland témakörben,  a Fráteres csapat 2. helyezést ért el.

Tagjai: Török Balázs 8. B

             Jávorszki János  8. B

             Török Rita  7. B

             

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

Felkészítő tanáraik: Bíróné Várhegyi Judit és Andrejkovics Péter

 

20240208 155141

Megyei úszó verseny, 2024. Február 12.

on .

100 M gyors: Rusznyák Raul 1. helyezett, Kiss Kristóf 2. helyezett.

100 M hát: Kiss Kristóf 2. helyezett

100 M gyors: Pavlikovics Imola 2. helyezett.

Rusznyák Raul országos döntőbe jutott.

428078107 695283095836934 3950390722772989336 n

Szép Magyar Beszéd

on .

 
Török Balázs 8. B osztályos tanuló a Szép Magyar Beszéd verseny területi fordulójában I. helyezést ért el, s így az országos döntőbe jutott.
Szép eredményéhez gratulálunk!
Felkészítő tanára: Szeitzné Viski Erika
 
 

Iskolai szavalóverseny

on .

Iskolánk szavalóversenyén a következő eredmények születtek:

5-6. évfolyamos kategóriában:
1. helyezett: Kovács-Esztián Hanga 6.a – felkészítő tanára: Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka
2. helyezett: Török Vilmos 5.b – felkészítő tanára: Szeitzné Viski Erika
3. helyezett: Luka-Harsányi Emma 5.b – felkészítő tanára: Szeitzné Viski Erika

7-8. évfolyamos kategóriában:
1. helyezett: Török Balázs 8.b – felkészítő tanára: Szeitzné Viski Erika
2. helyezett: Leskó Hanna 7.b – felkészítő tanára: Hernádiné Győri Zsuzsanna
3. helyezett: Török Rita 7.b – felkészítő tanára: Hernádiné Győri Zsuzsanna

9-12. évfolyamos kategóriában:
1. helyezett: Polgár Dalma 11.c – felkészítő tanára: Bokros Beáta
2. helyezett: Cserpák Henrietta 10. c – felkészítő tanára: Hernádiné Győri Zsuzsanna
3. helyezett: Mikola Kincső Luca 10.b – felkészítő tanára: Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka
3. helyezett: Kaposvári Kenéz 10.a – felkészítő tanára: Szeitzné Viski Erika

Gratulálunk

"Szép Magyar Beszéd"

on .

A "Szép Magyar Beszéd" verseny iskolai fordulóján az alábbi eredmények születtek:

5-6. évfolyamos kategóriában:
1. helyezett: Szabó Katalin 6.a - továbbjutott a megyei fordulóba – felkészítő tanára: Sajgál Mónika
2. helyezett: Farkas Zsombor 6.b – felkészítő tanára: Mártonffy Zsuzsanna
3. helyezett: Kovács-Esztián Hanga 6.a – felkészítő tanára: Sajgál Mónika

7-8. évfolyamos kategóriában:
1. helyezett: Török Balázs 8.b - továbbjutott a megyei fordulóba – felkészítő tanára: Szeitzné Viski Erika
2. helyezett: Török Rita 7.b – felkészítő tanára: Hernádiné Győri Zsuzsanna

9-12. évfolyamos kategóriában:
1. helyezett: Fodor András 11.c - továbbjutott a megyei fordulóba – felkészítő tanára: Bokros Beáta
2. helyezett: Kaposvári Kenéz 10.a – felkészítő tanára: Szeitzné Viski Erika
3. helyezett: Szabó Noémi Zsuzsanna 11.c – felkészítő tanára: Bokros Beáta

Gratulálunk!

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

on .

A felső gimnazisták számára meghirdetett Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny iskolai fordulóján a következő eredmények születtek:

1. helyezett: Tóth Anikó 11.c - továbbjutott a 2. fordulóba – felkészítő tanára: Bokros Beáta
2. helyezett: Bakos Mira 9.b – felkészítő tanára: Lange Péterné
3. helyezett: Balogh Anikó 11.b – felkészítő tanára: Szeitzné Viski Erika
3. helyezett: Kocsis Karola 9.c – felkészítő tanára: Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka
4. helyezett: Kunfalvi Tamara 9.a – felkészítő tanára: Bokros Beáta

Gratulálunk!

Angol nyelvű Szavaló Verseny

on .

Megyei Angol nyelvű Szavaló Verseny 3. hely
Török Balázs 8. B
Gratulálunk! 
Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit
 
20231130 152638

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

on .

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójában iskolánk 6.a osztályos tanulóinak csapata: Czurkó Benedek, Kovács-Esztián Hanga, Szabó Katalin és Vincze Kinga 4. helyezést ért el. Eredményükhöz szívből gratulálunk! Felkészítő tanáruk: Sajgál Mónika