THANKSGIVING PARTY 2022

on .

2022. november 24-én, éppen a napján, iskolánkban Thanksgiving partit tartottunk. Megidéztük az amerikai ünnep történelmi eseményeit és átvettük belőle az amúgy is keresztény gondolatot: a hála kifejezését.
Dalokon, játékos feladatokon, videófilmen és prezentáción keresztül vezettük el kisgimnazistáinkat a hála megfogalmazásáig: hála a családunkért, a barátainkért, az egészségünkért, az iskolánkért… mindezeket sokszor természetesnek vesszük, de időnként meg kell állnunk és kimondanunk, megköszönnünk. A diákok kis „falevelekre” írták fel gondolataikat és azokat egy faágra akasztották fel az aulában.
A vidám délutánt telefonos vetélkedő, „pulykatánc” és sok-sok süti tette élvezetesebbé. A sütemények elkészítésében a diákok és szüleik is nagy lelkesedéssel vettek részt és ez a szép együttműködés még inkább átélhetővé tette az ünnep tartalmát.Többi képért katt a képre.