logo nagy

3525 Miskolc, Városház tér 6.
informacio[kukac]frater.hu
tel.:46/412-024; 46/508-256

Versenyeredmények

Futsal (4) (városi, )

4.hely: Tőzsér Péter Xavér (12.C)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Futsal (4) (városi, )

4.hely: Nagy Ádám (12.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Futsal (4) (városi, )

4.hely: Vereckei Zalán (11.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Futsal (4) (városi, )

4.hely: Majoros Ádám Flórián (11.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Futsal (4) (városi, )

4.hely: Stefán András (10.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Futsal (4) (városi, )

4.hely: Farkas Olivér (9.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Futsal (4) (városi, )

4.hely: Bánhegyi Bogdán Tamás (9.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Labdarúgás (3) Fiu (városi, csapat)

5.hely: Asztalos Péter Pál (7.A) Varga Bence (6.B) Tóth Máté (6.B) Tóth Gellért (6.B) Lukács Bence (6.B) les Botond (6.B) Lichy Kristóf József (6.A) Oláh Marcell (5.B) Asztalos Nándor Viktor (5.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Labdarúgás (4) fiú (városi, csapat)

5.hely: Haskó Márk Zoltán (8.A) Tornai Zoltán (7.B) Buzsik Boldizsár (7.B) Nagy Bence Béla (7.A) Labant Áron (7.A) Gál Máté (7.A) Széphalmi Iván Tamás (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Futsal (4) (megyei, csapat)

2.hely: Bánhegyi Bogdán Tamás (9.A) Sallai Balázs (8.B) Tornai Zoltán (7.B) Rozsnyai Máté (7.B) Buzsik Boldizsár (7.B) Németh Ákos (7.A) Nagy Bence Béla (7.A) Gál Máté (7.A) Tóth Máté (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Futsal (4) fiú (városi, csapat)

2.hely: Mihály Zsombor (9.C) Farkas Máté (9.B) Nahaj Norbert (9.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (9.A) Grallert Máté (8.A) Porkoláb Botond András (7.A) Németh Ákos (7.A) Lőrincz László István (7.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Kézilabda(4) fiú (megyei, csapat)

2.hely: Bánhegyi Bogdán Tamás (9.A) Soltész Dániel (8.B) Sallai Balázs (8.B) Tornai Zoltán (7.B) Rozsnyai Máté (7.B) Buzsik Boldizsár (7.B) Németh Ákos (7.A) Nagy Bence Béla (7.A) Gál Máté (7.A) Tóth Máté (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Kézilabda (4) fiú (városi, csapat)

2.hely: Bánhegyi Bogdán Tamás (9.A) Soltész Dániel (8.B) Sallai Balázs (8.B) Tornai Zoltán (7.B) Rozsnyai Máté (7.B) Buzsik Boldizsár (7.B) Németh Ákos (7.A) Nagy Bence Béla (7.A) Gál Máté (7.A) Tóth Máté (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Kézilabda (3) fiú (városi, csapat)

4.hely: Varga Bence (6.B) Tóth Máté (6.B) Pejkó Patrik (6.A) Ráckövesi Bence (5.B) Oláh Marcell (5.B) Asztalos Nándor Viktor (5.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (3) lány (városi, csapat)

4.hely: Kovács Száva (7.A) Spisák Hanna (6.B) Ritter Klára (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball lány (városi, csapat)

4.hely: Kecskés Kornél (7.B) Tóth Máté (6.B) les Botond (6.B) Dienes Csongor (6.B) Balog Tamás (5.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball fiú (városi, csapat)

4.hely: Nahaj Norbert (9.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (9.A) Mamrus Levente (8.B) Matyika Miksa Bendegúz (7.B) Lőrincz László István (7.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (regionális, )

3.hely: Balog Gréta (8.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (regionális, )

3.hely: Perjési Nóra (8.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (regionális, )

3.hely: Simon Zsuzsanna (7.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (regionális, )

3.hely: Kerek Csengele Anna (7.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (regionális, )

3.hely: Kovács Száva (7.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (regionális, )

3.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (városi, csapat)

2.hely: Balog Gréta (8.B) Perjési Nóra (8.A) Simon Zsuzsanna (7.B) Kerek Csengele Anna (7.B) Kovács Száva (7.A) Gábor Imelda Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Strandkézilabda (országos, csapat)

8.hely: Komáromi Kristóf (12.B) Kolcza Botond (12.A) Klinga Zoltán László (12.A) Hardi Gergely (12.A) Tóth Botond (11.B) Stefán András (10.B) Bánhegyi Bogdán Tamás (9.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Görögkatolikus Tudásolimpia (országos, 3. forduló, egyéni)

1.hely: Törő Zsófia (7.A)

Felkészítő tanár: Ádámcsóné Nevelős Mária

Strandröplabda (városi, csapat)

5.hely: Csontos Luca Csilla (11.B) Juhász Vivien (11.A) Fodor Nikolett (11.A) Szász Dorottya Tímea (9.A) Dienes Hanna (9.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Strandröplabda (városi, csapat)

3.hely: Lóczi Tamás Benedek (11.B) Firtkó Bence (11.B) Szilágyi Bulcsú Gyula (11.A) Stefán András (10.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Strandröplabda (városi, csapat)

3.hely: Komáromi Kristóf (12.B) Bányai Márk (12.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Strandröplabda (városi, csapat)

3.hely: Papp Bernadett (11.B) Hajduk Panna (10.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

strandröplabda (városi, csapat)

2.hely: Jurecz Lilla Napsugár (9.C) Nagy Tímea (7.B) Füzi Hanna (7.B) Határ Héli (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

strandröplabda (városi, )

2.hely: Nahaj Norbert (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

strandröplabda (városi, )

2.hely: Bánhegyi Bogdán Tamás (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

strandröplabda (városi, )

2.hely: Lőrincz László István (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

strandröplabda (városi, )

2.hely: Lengyel Marcell Zoltán (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

strandröplabda (városi, )

2.hely: Gál Máté (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Hebe Kft Időutazó ötfordulós levelező történelem c (országos, csapat)

10.hely: Szabó András (9.B) Porkoláb Bence János (9.B) Kaczvinszki Kristóf (9.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

amatőr röplabda (városi, csapat)

3.hely: Szenci Lilla (7.B) Német Csenge (7.B) Nagy Tímea (7.B) Kocsán Anna Veronika (7.B) Füzi Hanna (7.B) Törő Zsófia (7.A) Lőrinczi Csenge Luca (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság 100m-es síkfutás (országos, egyéni)

2.hely: Pintér Erik (10.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság távolugrás (országos, egyéni)

1.hely: Pintér Erik (10.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

OÁTV német nyelv (országos, 3. forduló, egyéni)

5.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Ex voto. A hit és a csoda. (nemzetközi, csapat)

Különdíj: Tótszegi Rebeka (9.C)

Felkészítő tanárok: Dr. Kissné Fábián Katalin, Kozma Emese

Ex voto. A hit és a csoda. (nemzetközi, csapat)

Különdíj: Lengyel Fanni Boglárka (6.B)

Felkészítő tanárok: Dr. Kissné Fábián Katalin, Kozma Emese

Ex voto. A hit és a csoda. (nemzetközi, csapat)

Különdíj: Harnos Enikő (9.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Ex voto. A hit és a csoda. (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Dancsó Marcell (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Ex voto. A hit és a csoda. (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Lichy Johanna (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Kecske Kupa matematikaverseny (országos, 3. forduló, csapat)

20.hely: Balabás Bence (5.B) Szabó András (5.A) Simkó András (5.A) dámcsó Kinga (5.A)

Felkészítő tanárok: Svidróné Grallert Marianna, Kovács Ilona

Apor Vilmos Katolikus Főiskola hon-és népismereti (országos, csapat)

1.hely: Verba Karina (5.A) Szabó András (5.A) Galambvári Panna (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Ex voto. A hit és a csoda. (nemzetközi, )

2.hely: Dancsó Mónika (8.A)

Felkészítő tanárok: Kozma Emese, Dr. Kissné Fábián Katalin

Ex voto. A hit és a csoda. (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Dancsó Marcell (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Egyéni pályabajnokság súlylökés (megyei, egyéni)

3.hely: Németh Ákos (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, egyéni)

6.hely: Kopcsek Tamás (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, egyéni)

5.hely: Vanyó Gábor (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Matyika Miksa Bendegúz (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Langwest Országos Nyelvi Verseny (országos, egyéni)

6.hely: Siroki Leila Amanda (6.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Langwest Országos Nyelvi Verseny (országos, egyéni)

3.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Savaria (, 3. forduló, egyéni)

9.hely: Berecz Botond (10.C)

Savaria (országos, 3. forduló, )

9.hely: Berecz Botond (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

"Kurucok földjén Rákóczi nyomában" című történelem (megyei, csapat)

1.hely: Fetter Virág (10.B) Tóth Nóra (9.B) Szabó András (9.B) Porkoláb Bence János (9.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Általános Iskola Légpuska verseny (megyei, csapat)

2.hely: Thomázy Vendel (7.B) Nagy Vencel (7.B) Istvánffy Márton Péter (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Regionális Magyar Atlétikai Verseny Tiszaújváros 6 (regionális, egyéni)

5.hely: Béres Emma Hanna (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

XXVI. Less Nándor Országos Földrajzverseny (, egyéni)

7.hely: Kovács Száva (7.A)

Felkészítő tanár: Szegediné Polner Mária

Az év tánca Majorett tánckategória (, csapat)

2.hely: Huba Regina (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Egyéni pályabajnokság 1500m síkfutás (városi, egyéni)

7.hely: Kocsenga Márton (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság 1500m síkfutás (városi, egyéni)

4.hely: Németh Ákos (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság 600m síkfutás (városi, egyéni)

4.hely: Béres Emma Hanna (6.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság súlylökés (városi, )

3.hely: Németh Ákos (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság távolugrás (városi, egyéni)

2.hely: Kopcsek Tamás (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság távolugrás (városi, egyéni)

1.hely: Vanyó Gábor (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság 4X100-as váltófutás (megyei, csapat)

5.hely: Tőzsér Péter Xavér (12.C) Salétros Boldizsár (12.C) Pálinkás Gergő (12.C) Kovács Balázs Patrik (12.C)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság 200m síkfutás (megyei, egyéni)

3.hely: Tótszegi Rebeka (9.C)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, egyéni)

4.hely: Tótszegi Rebeka (9.C)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, egyéni)

2.hely: Pintér Erik (10.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság 100m síkfutás (megyei, egyéni)

1.hely: Pintér Erik (10.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Egyéni pályabajnokság (, csapat)

5.hely: Tőzsér Péter Xavér (12.C) Salétros Boldizsár (12.C) Pálinkás Gergő (12.C) Kovács Balázs Patrik (12.C)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Görgey Artúr Emlékverseny légpuska (megyei, csapat)

3.hely: Tóth Botond (11.B) Dancsó Marcell (11.B) Huszár Gergely (9.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Görgey Artúr Emlékverseny légpuska (megyei, csapat)

2.hely: Thomázy Vendel (7.B) Nagy Vencel (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Görgey Artúr Emlékverseny légpuska (megyei, egyéni)

3.hely: Dancsó Mónika (8.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Görgey Artúr Emlékverseny légpuska (megyei, csapat)

1.hely: Dancsó Mónika (8.A) Vaszily Léna (7.B) Thomázy Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Görgey Artúr Emlékverseny légpisztoly (megyei, egyéni)

2.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (12.A)

Görgey Artúr Emlékverseny légpuska (megyei, egyéni)

1.hely: Iváncsó Mercédesz (9.C)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Görgey Artúr Emlékverseny légpuska (megyei, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (12.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Görgey Artúr Emlékverseny légpuska (megyei, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Thomázy Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Görgey Artúr Emlékverseny légpuska (megyei, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Vaszily Léna (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Szép magyar beszéd (országos, egyéni)

2.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (megyei, egyéni)

5.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Szalézi Szent Ferenc emlékére szavalóverseny (megyei, 1. forduló, )

3.hely: Bercsényi Petra Gabriella (12.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

OKTV-Országos Döntő INFORMATIKA I. kategória (országos, egyéni)

15.hely: Orosz Bálint Dominik (12.A)

Felkészítő tanár: Szabados Zsolt

OKTV-Országos Döntő INFORMATIKA I. kategória (országos, egyéni)

15.hely: Orosz Bálint Dominik (12.A)

Felkészítő tanár: Szabados Zsolt

Dugonics András Matematikverseny (országos, 3. forduló, egyéni)

2.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Medve szabadtéri matematikverseny (regionális, 1. forduló, csapat)

3.hely: Töttös Maja (5.A) Szabó András (5.A) dámcsó Kinga (5.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Kat.Középiskolák Matematikaversenye (országos, 3. forduló, egyéni)

3.hely: Orosz Bálint Dominik (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

Kat.Középiskolák Matematikaversenye (országos, 3. forduló, egyéni)

1.hely: Dancsó Marcell (11.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Kat.Középiskolák Matematikaversenye (országos, 3. forduló, egyéni)

3.hely: Elek Soma (11.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Hancsók Kálmán megyei matematikaverseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

2.hely: Orosz Bálint Dominik (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

Hancsók Kálmán megyei matematikaverseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Dancsó Marcell (11.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Hancsók Kálmán megyei matematikaverseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

2.hely: Elek Soma (11.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Szilágyi Városi Angol Nyelvi Verseny (városi, egyéni)

2.hely: Matyika Miksa Bendegúz (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Nyelvi Verseny (városi, egyéni)

4.hely: Pál Fanni (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

"Este van, este van: kiki nyúgalomba!.." rajzpályá (városi, egyéni)

3.hely: Törő Zsófia (7.A)

Felkészítő tanárok: Kozma Emese, Tóth László

"Az 1938. évi budapesti Nemzetközi Eucharisztikus (regionális, csapat)

3.hely: Poczkodi Balázs (11.B) Horváth Kinga (11.B) Csonka Norbert (11.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Párbajtőr vívás (országos, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Bogdán Orsolya (6.A)Koromné Fonyi Ágnes Márta, Patócs Béla

Országos Angol Tanulmányi Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

B.A.Z.megye kiváló úszója (megyei, egyéni)

Tulipán Bence István (6.A)Koromné Fonyi Ágnes Márta, Sajgó László

HEBE ORSZÁGOS NYELVTAN VERSENY (országos, )

15.hely: Vaszily Léna (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

HEBE ORSZÁGOS NYELVTAN VERSENY (országos, )

15.hely: Bagyal Blanka (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

MEGYEI SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (megyei, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Kőhegyi Imre (6.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

MEGYEI SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (megyei, egyéni)

1.hely: Szilágyi Boglárka (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Országos Olasz Nyelvi és Kulturális verseny (országos, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Urbán Zalán (9.C)

Felkészítő tanárok: Regős Zsolt, Kulcsárné Gál Beáta Margit

Országos Olasz Nyelvi és Kulturális verseny (országos, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Szász Dorottya Tímea (9.A)

Felkészítő tanárok: Regős Zsolt, Kulcsárné Gál Beáta Margit

Országos Olasz Nyelvi és Kulturális verseny (országos, csapat)

Bronz: Telekes Dávid (11.C) Dudás Vanda (11.C) Csontos Luca Csilla (11.B) Béres Gergő (11.B) Bakos Csenge (11.B) Szilágyi Bulcsú Gyula (11.A) Rech Bálint László (11.A) Juhász Vivien (11.A) Tóth Réka (10.B) Szabó Réka (10.B) Remete Dóra (10.B) Hornyák Hédi (10.B) Fetter Virág (10.B) Antal Flóra (10.B) Sántha Dorina (10.A) Pintér Erik (10.A) Kánya Ákos (10.A) Herczeg Márton (10.A) Csipkó Panna (10.A) Szabados Bence (9.C) Palásthy Zsófia (9.C) Török Boglárka (9.B) Kulcsár Domonkos György (9.B) Kovács Orsolya (9.B) Farkas Máté (9.B) Bodnár Dominika (9.B) Berta Enikő (9.B) Béres Máté (9.A)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Országos Olasz Nyelvi és Kulturális verseny (országos, egyéni)

4.hely: Tomorszki Sára (9.A)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Fair Play Cup amatőr labdarúgó bajnokság (, 2. forduló, csapat)

2.hely: Szegedi Máté Péter (12.B) Nagy Ádám (12.B) Komáromi Kristóf (12.B) Kenyeresi Szabolcs (12.B) Cservenyák Ádám (12.B) Barkóczy Tamás (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

A vízi világ titkai. (megyei, egyéni)

3.hely: Papp Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Kecske Kupa matematikaverseny (regionális, 2. forduló, csapat)

2.hely: Balabás Bence (5.B) Szabó András (5.A) Simkó András (5.A) dámcsó Kinga (5.A)

Felkészítő tanárok: Kovács Ilona, Svidróné Grallert Marianna

mezei futóverseny (megyei, egyéni)

6.hely: Porkoláb Bence János (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

mezei futóverseny (, egyéni)

5.hely: Stefán András (10.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

megyei mezei futóverseny (, csapat)

4.hely: Nahaj Norbert (9.A) Beluzsár Tamás István (8.B) Kocsenga Márton (8.A) Grallert Máté (8.A) Porkoláb Botond András (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

városi mezei futóverseny (városi, csapat)

3.hely: Nahaj Norbert (9.A) Beluzsár Tamás István (8.B) Kocsenga Márton (8.A) Grallert Máté (8.A) Porkoláb Botond András (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Röplabda Diákolimpia "B" Kategória (megyei, csapat)

2.hely: Vincze Levente (12.C) Tornai Gyula (12.A) Szemán György Acsád (12.A) Palakovics Márton (12.A) Kolcza Botond (12.A) Klinga Zoltán László (12.A) Hardi Gergely (12.A) Stefán András (10.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Magyar vagyok. (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Galambvári Gréta (10.C)

Felkészítő tanárok: Kocserha Beáta, Dr. Kissné Fábián Katalin

Magyar vagyok. (nemzetközi, csapat)

Különdíj: Harnos Enikő (9.B) Lengyel Fanni Boglárka (6.B)

Felkészítő tanárok: Dr. Kissné Fábián Katalin, Kozma Emese

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Máté Bíbor (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

GYÖNGYVIRÁG TANKERÜLETI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY (regionális, csapat)

Kiemelt arany: Szabó András (5.A) Simkó András (5.A) Kaposvári Kenéz (5.A) Boronkai Benedek (5.A)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

GYÖNGYVIRÁG TANKERÜLETI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY (egyéb, csapat)

Ezüst: Tótszegi Natália (5.A) Papp Anna (5.A) Meixner-Nagy Hanna (5.A) Krank Natália (5.A) Galambvári Panna (5.A) Ádámcsó Kinga (5.A)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

GYÖNGYVIRÁG TANKERÜLETI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY (egyéb, egyéni)

Kiemelt arany: Ritter Tünde (8.A)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

GYÖNGYVIRÁG TANKERÜLETI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY (egyéb, egyéni)

Arany: Galambvári Sára (7.B)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

Cultura Nostra (országos, 2. forduló, csapat)

Eredményesen szerepelt: Szabó Liliána Viktória (11.C) Molnár Zsuzsanna (11.C) Mihály Imre (11.C) Ján Annabella (11.C)

Felkészítő tanár: Radányi László

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Dö (országos, egyéni)

5.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Dö (országos, egyéni)

5.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Cultura Nostra (országos, 2. forduló, csapat)

Eredményesen szerepelt: Molnár Zsuzsanna (11.C) Mihály Imre (11.C) Ján Annabella (11.C)

Felkészítő tanár: Radányi László

Miskolc Célpontban helytörténeti vetélkedő (városi, 1. forduló, csapat)

5.hely: Pál Eszter (12.C) Girhiny Alexandra (12.C) Kenyeresi Szabolcs (12.B) Mihály Imre (11.C)

Felkészítő tanárok: Dr. Molnárné Szabó Csilla, Radányi László

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Hosszú Táv (városi, egyéni)

6.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Rövid Táv (városi, egyéni)

2.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Fekvenyomás Diákolimpia Országos Elődöntő (országos, egyéni)

1.hely: Lóczi Tamás Benedek (11.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Erste Schritte Es weihnachtet schon karácsonyi csa (országos, csapat)

12.hely: Papp Anna (5.A) Mihalik Frida (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Sajgál Mónika

Erste Schritte Es weihnachtet schon karácsonyi csa (országos, csapat)

12.hely: Mészáros Ágota (5.A) Gotthard Panna (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Sajgál Mónika

Für Anfänger "Es weihnachtet schon" országos karác (országos, csapat)

14.hely: Molnár Petra Éva (5.A) Mátyus Gréta (5.A) Krank Natália (5.A) Kaposvári Kenéz (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Sajgál Mónika

Es weihnachtet schon országos karácsonyi csapatver (országos, csapat)

13.hely: Szemes Nóra (5.B) Oláh Marcell (5.B) János Csenge (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Sajgál Mónika

Herba medica (országos, 2. forduló, egyéni)

18.hely: Kovács Kristóf Ákos (12.C)

Felkészítő tanár: Biróné Kertész Judit

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, egyéni)

7.hely: Molnár Anna (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Savaria országos történelem verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Berecz Botond (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

Megyei Középiskolai Rajzverseny (megyei, egyéni)

2.hely: Galambvári Gréta (10.C)

Felkészítő tanárok: Kocserha Beáta, Dr. Kissné Fábián Katalin

SZÉP MAGYAR BESZÉD VERSENY (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, egyéni)

2.hely: Galambvári Panna (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

XI. „Dicsőséges magyar múltunk” történelemverseny (városi, csapat)

4.hely: Medve Brigitta (12.C) Kovács Kristóf Ákos (12.C) Bári Alexandra (12.C)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

III. korcsoportos 100 m gyors úszás (megyei, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Széphalmi Iván Tamás (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

III. korcsoportos 100 m mell úszás (megyei, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Béres Emma Hanna (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

III. korcsoportos 100 m mell úszás (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Meleg Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

MOZART-KUPA NEMZETKÖZI SZINKRONKORCSOLYA-VERSENY (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (5.B)

ELTE TáTK "IDŐ VAN" (országos, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Tótszegi Rebeka (9.C)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

ELTE TáTK "IDŐ VAN" (országos, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Harnos Enikő (9.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Tél Kupa Debrecen Vívás (regionális, egyéni)

2.hely: Bogdán Orsolya (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Újonc atlétika verseny 600 m futás (megyei, egyéni)

2.hely: Béres Emma Hanna (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

"Fölszállott a páva..." (országos, 3. forduló, csapat)

Eredményesen szerepelt: Matiscsák Ernő József (12.C) Fridel Dániel (11.C), Szinvavölgyi Néptáncműhely

Megyei matematikaverseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Dürer verseny (regionális, 1. forduló, csapat)

4.hely: Lenkovics Gréta (11.B) Dancsó Marcell (11.B) Elek Soma (11.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Német nyelvű bibliai szövegértő verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Máté Bíbor (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Német nyelvű bibliai szövegértő verseny (regionális, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Történelem levelező csapatverseny Mátyás király em (országos, csapat)

3.hely: Tóth Levente (9.B) Szabó András (9.B) Farkas Máté (9.B) Berta Enikő (9.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Miskolci Egyetem Angol Nyelvi Verseny (megyei, 2. forduló, csapat)

1.hely: Csonka Norbert (11.B) Molnár Anna (10.B) Fetter Virág (10.B)

Felkészítő tanárok: Dr. Simkóné Késmárki Csilla, Salamon Zsuzsanna

Úszás diákolimpia 100 m gyors úszás (, egyéni)

1.hely: Széphalmi Iván Tamás (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyors úszás (, egyéni)

4.hely: Meleg Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (, egyéni)

3.hely: Meleg Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (, egyéni)

2.hely: Béres Emma Hanna (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Országos Diákolimpiai verseny Sportlövészet légpis (, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (12.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Megyei Diákolimpiai verseny Sportlövészet légpiszt (, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (12.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 3. forduló, egyéni)

3.hely: Csapó Virág (8.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Obbágy Veronika (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Oláh Rebeka (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Béres Emma (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pál Fanni (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Vaszily Léna (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Bernáth Boglárka (6.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Iván Hanga (6.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Balogh Anikó (6.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Drótos Emma (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Meleg Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Helyesírási verseny (Felső évfolyam) (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Hornyák Flóra Viktória (10.C)

Felkészítő tanár: Tóth László

Helyesírási verseny (Felső évfolyam) (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Szabó Liliána Viktória (11.C)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Helyesírási verseny (Felső évfolyam) (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Tóth Beatrix Viktória (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Helyesírási verseny (Felső évfolyam) (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Szabados Bence (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Ritter Tünde (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Kőhegyi Anna (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Galambvári Panna (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Kaposvári Kenéz (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Horváth Annamária (6.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Mikola Kincső Luca (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Szilágyi Boglárka (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Debrecen Négy évszak kupa (, 1. forduló, )

1.hely: Bogdán Orsolya (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Kecske Kupa matematikaverseny (országos, 1. forduló, csapat)

2.hely: Balabás Bence (5.B) Szabó András (5.A) Simkó András (5.A) Ádámcsó Kinga (5.A)

Felkészítő tanárok: Svidróné Grallert Marianna, Kovács Ilona

Az Eucharisztia az Egyház életének forrása. (országos, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Radácsi Marcell Dénes (10.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Az Eucharisztia az Egyház életének forrása. (országos, egyéni)

2.hely: Juhász Vivien (11.A), Dr. Kissné Fábián Katalin

Az Eucharisztia az Egyház életének forrása. (országos, egyéni)

1.hely: Lengyel Fanni Boglárka (6.B)

Felkészítő tanárok: Dr. Kissné Fábián Katalin, Kozma Emese

Angol nyelvi szövegértési verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Remete Kristóf (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Közösségerősítés (Önkéntes munka kategória, fotó) (városi, egyéni)

2.hely: Zábrátzky László Tamás (9.C)

Felkészítő tanár: Kozma Emese

Angol társalgási verseny (városi, 1. forduló, csapat)

1.hely: Dobos Adrienn (8.B) Remete Kristóf (8.A) Matyika Miksa Bendegúz (7.B)

Felkészítő tanárok: Salamon Zsuzsanna, Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Honismereti verseny (városi, 2. forduló, csapat)

2.hely: Iván Hanga (6.B) Bernáth Boglárka (6.B) Balogh Anikó (6.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Regionális szavalóverseny- Család éve (regionális, egyéni)

2.hely: Kőhegyi Imre (6.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Regionális szavalóverseny- Család éve (regionális, egyéni)

4.hely: Galambvári Sára (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Regionális szavalóverseny- Család éve (regionális, egyéni)

3.hely: Ritter Tünde (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Regionális szavalóverseny- Család éve (regionális, egyéni)

3.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

A mi közösségünk.Rajz. (városi, egyéni)

3.hely: Tótszegi Rebeka (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, egyéni)

3.hely: Dimény Tamara (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, egyéni)

3.hely: Dudás Vanda (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, )

2.hely: Fekete Ibolya (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, )

2.hely: Szabó Enikő (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, )

2.hely: Dancsó Marcell (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, egyéni)

1.hely: Kovács Dorottya (12.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szépkiejtési verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Szépkiejtési verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Dienes Hanna (9.A)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Szépkiejtési verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Medve Brigitta (12.C)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

Szépkiejtési verseny (iskolai, egyéni)

4.hely: Béres Máté (9.A)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Sportlövészet Diákolimpia Megyei Döntő Légpuska 20 (megyei, csapat)

3.hely: Hardi Gergely (12.A) Dancsó Marcell (11.B) Huszár Gergely (9.A) Bruck Stefánia Hajnalka (12.A) Böszörményi Lea Viola (12.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Sportlövészet Diákolimpia Megyei Döntő Légpuska 20 (megyei, csapat)

3.hely: Iváncsó Mercédesz (9.C) Vajóczki Eszter (12.A) Bruck Stefánia Hajnalka (12.A) Iváncsó Mercédesz (9.C)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Sportlövészet Diákolimpia Megyei Döntő Légpisztoly (megyei, egyéni)

1.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (12.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Bolyai Matematika Csapatverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

9.hely: Molnár Anna (7.B) Kriván Szabolcs (7.A) Kovács Száva (7.A) Gerencsér Panna Antónia (7.A) Simkó Judit Kinga (5.B) Kocsán Bence János (5.B)

Felkészítő tanár: Ádámcsóné Nevelős Mária

Bolyai Matematika csapatverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

3.hely: Szabó András (5.A) Ádámcsó Kinga (5.A)

Felkészítő tanárok: Svidróné Grallert Marianna, Kovács Ilona

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

4.hely: Ferencz Adél (9.A)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

3.hely: Palásthy Boglárka (11.C)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

2.hely: Medve Brigitta (12.C)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

2.hely: Juhász Petra (9.C)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

1.hely: Fridel Dániel (11.C)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Kőhegyi Anna (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Kőhegyi Imre (6.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Mikola Kincső Luca (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Szilágyi Boglárka (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, 1. forduló, csapat)

6.hely: Draskóczi Aliz (12.B) Leskó Luca Kata (12.A) Nedőczy Anna Sára (11.A) Fodor Nikolett (11.A) Klusóczki Bíbor Eszter (10.C) Andrási Tamara (10.C) Tornai Gyula (12.A) Kolcza Botond (12.A) Lóczi Tamás Benedek (11.B) Stefán András (10.B) Répási Roland (10.B) Pintér Erik (10.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

A legnagyobb szeretet. (nemzetközi, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Dancsó Marcell (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A legnagyobb szeretet. (nemzetközi, csapat)

Eredményesen szerepelt: Bagyal Blanka (7.B) Thomázy Vendel (7.B) Thomázy Gréta (7.B) Harnos János (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A legnagyobb szeretet. (nemzetközi, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Harnos Enikő (9.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A legnagyobb szeretet. (nemzetközi, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Galambvári Gréta (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

KIDS (országos, csapat)

1.hely: Janovicz Máté (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Kovács Márk Dominik (5.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Hogyan szerzek örömet másoknak , szorgalmammal. (országos, egyéni)

Különdíj: Harnos János (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk. (városi, egyéni)

1.hely: Szabó Máté Albert (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Ne ítélkezz.. (városi, egyéni)

1.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

VI. kcs Fiú Strandröplabda Diákolimpia (városi, csapat)

3.hely: Tornai Gyula (11.A) Szemán György Acsád (11.A) Kolcza Botond (11.A) Klinga Zoltán László (11.A) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

VI. kcs Leány Strandröplabda Diákolimpia (városi, csapat)

3.hely: Bóta Brigitta (11.A) Csontos Luca Csilla (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

VI. kcs Leány Strandröplabda Diákolimpia (városi, csapat)

3.hely: Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

V. kcs Leány Röplabda Diákolimpia (megyei, csapat)

3.hely: Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B) Csontos Luca Csilla (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A) Hajduk Panna (9.B) Zádori Réka (9.A) Bencze Evelin (9.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

III. kcs Amatőr LeányRöplabda Diákolimpia (városi, csapat)

3.hely: Német Csenge (6.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Füzi Hanna (6.B) Mervenszki Kornélia (6.A) Lőrinczi Csenge Luca (6.A) Kovács Száva (6.A) Kemény Berill (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

III. kcs Amatőr Fiú Röplabda Diákolimpia (városi, csapat)

2.hely: Tornai Zoltán (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Vozár Zsolt (6.A) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Gál Máté (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Magyar Vöröskereszt elsősegélyverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

3.hely: Szepesi Miklós (8.A) Makszin Mihály (8.A) Mádai Míra (8.A) Ferencz Adél (8.A) Dienes Hanna (8.A), Ramada Tímea

strandröplabda diákolimpia (városi, csapat)

5.hely: Varsányi László (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

strandröplabda diákolimpia (városi, csapat)

3.hely: Bencze Evelin (9.A) Rachev Zoé (8.B) Szász Dorottya Tímea (8.A) Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Hittanverseny (országos, csapat)

7.hely: Thomázy Vendel (6.B) Galambvári Sára (6.B) Bajcsev-Dancsó Damján (6.B)

Hittanverseny (megyei, csapat)

2.hely: Thomázy Vendel (6.B) Galambvári Sára (6.B) Bajcsev-Dancsó Damján (6.B)

Felkészítő tanár: Salai Szabolcs

atlétika egyéni pályabajnokság 100m síkfutás (országos, egyéni)

3.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (országos, egyéni)

1.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Megyei általános iskolai rajzverseny, illusztráció (megyei, egyéni)

1.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Német OÁTV döntő (országos, 3. forduló, egyéni)

11.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Görögkatolikus Tudásolimpia (regionális, 3. forduló, egyéni)

1.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Görögkatolikus Tudásolimpia (regionális, 3. forduló, egyéni)

3.hely: Lenkovics Gréta (10.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

amatőr röplabda IV. kcs. fiú (városi, csapat)

6.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Kulcsár Domonkos György (8.B) Farkas Máté (8.B) Farkas Olivér (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A)

Felkészítő tanárok: Bacsa Péterné, Bohus Attila

egyéni pályabajnokság 600 m futás (megyei, egyéni)

2.hely: Németh Ákos (6.A)

Felkészítő tanárok: Bacsa Péterné, Bohus Attila

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (megyei, egyéni)

2.hely: Porkoláb Bence János (8.B)

Felkészítő tanárok: Bacsa Péterné, Bohus Attila

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Porkoláb Bence János (8.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

6.hely: Grallert Máté (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

egyéni pályabajnokság 600 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Németh Ákos (6.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, egyéni)

4.hely: Draskóczi Aliz (11.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 300 m (megyei, )

4.hely: Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 800 m (megyei, 1. forduló, )

4.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 100m síkfutás (megyei, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Perjési Nóra (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kiss Bianka (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Oláh Rebeka (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Bernáth Gréta (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Siroki Leila Amanda (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Tóth Gellért (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Városi német nyelvű szövegértési verseny (városi, egyéni)

3.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Apor Vilmos Katolikus Főiskola hon- és népismeret (országos, csapat)

1.hely: Szabó Csanád (5.B) Bernáth Boglárka (5.B) Balogh Anikó (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Floorball 5-ös korcsopor (városi, csapat)

1.hely: Révész Ádám Miklós (9.C) Stefán András (9.B) Répási Roland (9.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Menyhért Emma Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Kerek Csengele Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 4-es korcsoport (városi, csapat)

1.hely: Menyhért Emma Anna (6.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

VÁROSI NÉMET NYELVI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Dienes Csongor (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

LANGWEST ORSZÁGOS TEHETSÉGKUTATÓ VERSENY (országos, 2. forduló, egyéni)

7.hely: Siroki Leila Amanda (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Városi angol nyelvi szövegértő verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Városi német nyelvű szövegértő verseny (városi, egyéni)

3.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Városi német nyelvű szövegértő verseny (városi, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny (német ny (országos, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Apor Vilmos Katolikus Főiskola Hon-és népismeret v (országos, csapat)

Tovább jutott: Szabó Csanád (5.B) Bernáth Boglárka (5.B) Balogh Anikó (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

XXI. Alföldi Országos Számítástechnika verseny Ny (országos, egyéni)

11.hely: Orosz Ádám (10.C)

Felkészítő tanár: Szabados Zsolt

XXI. Alföldi Országos Számítástechnika verseny Ny (országos, egyéni)

14.hely: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Szabados Zsolt

III. Országos Bionika Verseny (országos, 1. forduló, csapat)

Tovább jutott: Kovács Petra (11.B) Hegedűs Kornél (11.B) Földi Mónika Ilona (11.B) Földi Adrienn Ildikó (11.B)

Felkészítő tanárok: Edöcsény Levente János, Biróné Kertész Judit

Langwest Tehetségkutató Verseny (országos, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny (országos, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

2.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Majtényi Csenge Luca (7.B)

Felkészítő tanár: Jablonkainé Ajtonyi Angéla

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Mádai Míra (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

8.hely: Tóth Nóra (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Fráter György történelmi vetélkedő (regionális, csapat)

1.hely: Tóth Levente (8.B) Farkas Máté (8.B) Csernyi Ádám (8.B) Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, )

1.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

2.hely: Ferencz Adél (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

Különdíj: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

2.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

2.hely: Csapó Virág (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

1.hely: Kovács Orsolya (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

országos mezei futóverseny (országos, csapat)

17.hely: Lóczi Tamás Benedek (10.B) Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A) Majoros Ádám Flórián (10.A) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Bársony János Ált Isk. Fordítási verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Bagyal Blanka (6.B)

Felkészítő tanár: Csobánka Rita

Bársony János Ált Isk. Fordítási verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Csobánka Rita

VI. Kecske kupa matematikaverseny (megyei, 2. forduló, csapat)

3.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B) Firtkó Bence (10.B) Kecskeméti Ádám László (10.A) Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

VI. Kecske kupa matematikaverseny (megyei, 2. forduló, csapat)

4.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Braun Gábor (8.B) Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (regionális, 2. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (regionális, 2. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Bencze Evelin (9.A)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

VIII. Anyagtudományi Verseny (regionális, csapat)

6.hely: Tóth Csenge Emese (12.A) Kiss Nerina (11.C) Berindza Bátor András (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Olasz Fesztivál- Főzőverseny (országos, csapat)

Eredményesen szerepelt: Csontos Luca Csilla (10.B) Bakos Csenge (10.B)Kulcsárné Gál Beáta Margit, Dudás Szabolcs séf: Anyukám mondta étterem

Olasz Fesztivál- Szavaló versenye (országos, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Bruck Stefánia Hajnalka (11.A)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Olasz Fesztivál Színpadi kategória (országos, csapat)

Bronz: Pál Eszter (11.C) Molnár Eszter (11.B) Földi Mónika Ilona (11.B) Földi Adrienn Ildikó (11.B) Szemán György Acsád (11.A) Szabó Ádám (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Telekes Dávid (10.C) Szerencsi Máté (10.B) Lóczi Tamás Benedek (10.B) Rech Bálint László (10.A) Bátorligeti Zsófia (9.C) Tóth Réka (9.B) Szabó Réka (9.B) Remete Dóra (9.B) Hornyák Hédi (9.B) Fetter Virág (9.B) Antal Flóra (9.B) Sántha Dorina (9.A) Kánya Ákos (9.A) Herczeg Márton (9.A) Csipkó Panna (9.A) Kulcsár Domonkos György (8.B)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Fair Play Cup amatőr labdarúgó verseny megyei (, 3. forduló, csapat)

3.hely: Nagy Ádám (11.B) Komáromi Kristóf (11.B) Cservenyák Ádám (11.B) Palakovics Márton (11.A) Kolcza Botond (11.A) Mátrai Krisztián (10.C), Demjén Zoltán

A tánc. (regionális, egyéni)

Különdíj: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

OKTV német nyelv döntő (országos, 3. forduló, egyéni)

13.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Labdarúgás 3-as korcsoport városi döntő (, 2. forduló, csapat)

2.hely: Németh Ákos (7.A) Rozsnyai Máté (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Asztalos Péter Pál (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Mikola Sándor (megyei, )

Eredményesen szerepelt: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kovácsné Wirtz Erika

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Tóth Nóra (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, egyéni)

1.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Pál Fanni (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Mádai Míra (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

Szilágyi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Dancsó Mónika (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Borsos Roland (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Majtényi Csenge Luca (7.B)

Felkészítő tanár: Jablonkainé Ajtonyi Angéla

megyei mezei (megyei, 1. forduló, csapat)

2.hely: Lóczi Tamás Benedek (10.B) Vereckei Zalán (10.A) Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A) Majoros Ádám Flórián (10.A) Kocsa Gergő (10.A) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

ORSZÁGOS SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (országos, 2. forduló, )

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Középiskolai rajzverseny,csendélet, grafika kategó (megyei, egyéni)

2.hely: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Magyar vagyok....Határtalanul.. (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

5.hely: Francuz Ádám (12.B)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

Magyar vagyok...Határtalanul.. (nemzetközi, csapat)

Különdíj: Thomázy Gréta (6.B) Nagy Tímea (6.B) Bagyal Blanka (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

Orosz Bálint Dominik (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

B.-A.-Z. Megye kiváló úszója 2017 díjat kapta. (megyei, egyéni)

Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Kosárlabda diákolimpia IV. korcsoport lány (városi, 1. forduló, csapat)

4.hely: Tóth Nóra (8.B) Juhász Bianka (8.A) Béres Noémi (8.A) Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Tóth Zolna (7.B) Mészáros Dorka (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Bíró Eszter (7.B) Balog Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

MEGYEI SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (megyei, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Fazekas Városi Országismereti Verseny (városi, 1. forduló, csapat)

1.hely: Tóth Nóra (8.B) Orbán Liza (8.A) Dobos Adrienn (7.B) Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanárok: Salamon Zsuzsanna, Dr. Simkóné Késmárki Csilla

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

13.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

7.hely: Virág Dorottya (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

6.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Dobos Adrienn (7.B)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Savaria (regionális, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Berecz Botond (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

Savaria (regionális, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Berecz Botond (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

GYÖNGYVIRÁG népdaléneklési verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Kiemelt arany: Simon Zsuzsanna (6.B) Galambvári Sára (6.B) Spisák Hanna (5.B)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

GYÖNGYVIRÁG népdaléneklési verseny (megyei, 1. forduló, )

Kiemelt arany: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Báthory Erzsébet büntetőperének perszimulációs ver (megyei, 1. forduló, csapat)

3.hely: Tóth Sára (12.C) Szokoly Bettina (12.C) Pelyhe Dénes (12.C) Kisida Veronika (12.C) Jurecz Anna Kincső (12.C) Hogya Boglárka (12.C) Szedlák Lili (12.B) Lippai Vivien Andrea (12.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

A X. "Dicsőséges magyar múltunk" városi történelem (városi, 1. forduló, csapat)

4.hely: Medve Brigitta (11.C) Kovács Kristóf Ákos (11.C) Bári Alexandra (11.C)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Úszás diákolimpia 4x50 m gyors váltó (, csapat)

4.hely: Vajóczki Eszter (11.A) Leskó Luca Kata (11.A) Lenkovics Gréta (10.B) Gaál Zsófi (10.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m hátúszás (, egyéni)

5.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyors úszás (, egyéni)

14.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (, egyéni)

11.hely: Ritter Csongor (9.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (megyei, egyéni)

1.hely: Lenkovics Gréta (10.B)

Megyei Úszó Diákolimpia 100 m pillangó (, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Tulipán Bence István (5.A)Koromné Fonyi Ágnes Márta, Sajgó László

Megyei Úszó Diákolimpia 100 m gyors (megyei, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Fráter kupa (iskolai, csapat)

1.hely: Rozsnyai Máté (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Varga Bence (5.B) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Kovács Márk Dominik (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Labdarúgás (városi, csapat)

1.hely: Rozsnyai Máté (6.B) Janovicz Máté (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Futsal (városi, csapat)

5.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Farkas Máté (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A) Grallert Máté (7.A) Lőrincz László István (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (megyei, csapat)

5.hely: Kocsis Gergő (12.B) Francuz Ádám (12.B) Deák Levente István (12.B) Bánkuti Nándor (12.B) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (városi, csapat)

5.hely: Nahaj Norbert (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A) Mamrus Levente (7.B) Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (városi, csapat)

6.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Máté (5.B) Dienes Csongor (5.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (megyei, csapat)

3.hely: Wouterson Rebecca (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Balog Gréta (7.B) Perjési Nóra (7.A) Oláh Rebeka (7.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (városi, csapat)

2.hely: Wouterson Rebecca (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Balog Gréta (7.B) Perjési Nóra (7.A) Oláh Rebeka (7.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (regionális, csapat)

4.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (megyei, csapat)

2.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (városi, csapat)

2.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Bódig Lili (6.A) Gábor Imelda Tünde (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Anyanyelvi játékok-játékos anyanyelv, Mács József (megyei, csapat)

2.hely: Tóth Antónia (10.B) Sedlák Fanni (10.B) Kánya Eszter (10.B) Jávorszki Eszter (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Egyesületi Teremlabdarúgó Torna ( Kassa) (nemzetközi, csapat)

3.hely: Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A), Grallert László

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Hosszú táv (városi, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Rövid Táv (városi, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Hosszú táv (városi, egyéni)

2.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Rövid táv (városi, egyéni)

1.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Betlehem készítése (megyei, csapat)

1.hely: Harnos János (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Betlehem készítés. (megyei, csapat)

1.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Asztalitenisz diákolimpia U11 (városi, egyéni)

3.hely: Zsáry Kristóf (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 200 m gyors (nemzetközi, egyéni)

6.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 1500 m gyors (nemzetközi, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 400 m gyors (nemzetközi, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 100 m pillangó (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 200 m pillangó (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

20 lövéses légpuska (országos, egyéni)

17.hely: Huszár Gergely (8.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

20 lövéses légpuska (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Huszár Gergely (8.A)

OKTV (német nyelv) (országos, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Úszás diákolimpia 100 m mellúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 hátúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

8.hely: Vágó Zsófia Mária (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Béres Emma Hanna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsllúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Széphalmi Iván Tamás (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Béres Emma Hanna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Vágó Zsófia Mária (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Jezsó Péter (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (, 1. forduló, )

6.hely: Jezsó Márton (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, )

6.hely: Jezsó Márton (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Gárdonyi Géza prózamondó verseny (megyei, egyéni)

4.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Anyanyelvi játékok, játékos anyanyelv, Mács József (országos, 1. forduló, csapat)

Tovább jutott: Tóth Antónia (10.B) Sedlák Fanni (10.B) Kánya Eszter (10.B) Jávorszki Eszter (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Nagy Eszter (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Kecskés Karina (11.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Szentesi Zsuzsa (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Nagy Eszter (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Kecskés Karina (11.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Szentesi Zsuzsa (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Országos diákolimpia Sportlövészet 20 lövéses légp (országos, egyéni)

5.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

First Lego League (regionális, 1. forduló, csapat)

5.hely: Hegedűs Ákos (10.C) Szerencsi Máté (10.B) Galuska Zoltán Bálint (10.B) Braun Gergely (10.B) Majtényi Panna Dorka (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Csipkó Panna (9.A) Kulcsár Domonkos György (8.B)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

13. Országos Középiskolai Filmszemle (országos, csapat)

10.hely: Miknyóczki Marcell (11.C) Kovács Kristóf Ákos (11.C) Kovács Balázs Patrik (11.C) Kiss Nerina (11.C) Dobai Márk (11.C) Méhes Milán (11.A) Hardi Gergely (11.A) Bruck Stefánia Hajnalka (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Berindza Bátor András (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A) Telekes Dávid (10.C)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Német nyelvű bibliai szövegértési verseny (regionális, egyéni)

3.hely: Rachev Zoé (8.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német nyelvű bibliai szövegértési verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német nyelvű bibliai szövegértő verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Ruttkai Éva Színjátszó Fesztivál (országos, 2. forduló, csapat)

3.hely: Fandl Hanna (11.C) Pap Hugó (11.B) Kiss Johanna (11.B) Izsvák Balázs (11.B) Hardi Gergely (11.A) Bercsényi Petra Gabriella (11.A) Almássy Anna Mária (11.A)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

3.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

3.hely: Hornyák Lóránt (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

1.hely: Menkő Veronika (9.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Horváth Annamária (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

"Kecske kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

4.hely: Tóth Botond (10.B) Francuz Anna (10.B) Dancsó Marcell (10.B) Filipkó Krisztina (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pótor Anett Éva (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kemény Berill (6.A), Lange Péter Tamásné

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Oláh Rebeka (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Kemény Berill (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Nagy Zorka (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

OKTV (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Hogya Boglárka (12.C)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Történelem OKTV (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Berecz Marcell (12.C)

Felkészítő tanár: Tóth László

Színjátszó verseny (országos, csapat)

Kiemelt: Fandl Hanna (11.C) Pap Hugó (11.B) Kiss Johanna (11.B) Izsvák Balázs (11.B) Hardi Gergely (11.A) Bercsényi Petra Gabriella (11.A) Almássy Anna Mária (11.A)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Tóth Antónia (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Tóth László

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Simkó László (12.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

5.hely: Stefán András (9.B) Molnár Anna (9.B) Fetter Virág (9.B) Boldog Klaudia Ágnes (9.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

5.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B) Firtkó Bence (10.B) Kecskeméti Ádám László (10.A) Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

5.hely: Mádai Míra (8.A) Ferencz Adél (8.A) Dienes Hanna (8.A) Czurkó Lili (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

4.hely: Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Menkő Veronika (9.A) Kánya Ákos (9.A) Csipkó Panna (9.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

3.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Braun Gábor (8.B) Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Megyei matematikaverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Labant Áron (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép Magyar Beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép Magyar Beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szt. Imre Katolikus Ált. Iskola Hittanverseny (regionális, csapat)

1.hely: Szabó Áron (5.B) Beluzsár Boglárka (5.B) Szabó Piroska (5.A) Krajnyák Nikoletta (5.A)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

Megyei Idegen Nyelvű Szavalóverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Mikita Dorka Júlia (12.C)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szent Imre Angol Nyelvi Verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

2.hely: Lichy Johanna (8.A) Borsos Roland (7.A) Vaszily Léna (6.B)

Felkészítő tanárok: Bíróné Várhegyi Judit Klára, Csobánka Rita, Salamon Zsuzsanna

Egyházi iskolák német nyelvi versenye (városi, csapat)

2.hely: Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Kiss Bianka (7.B) Perjési Nóra (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

" Te aranyok Aranya"-Arany János szavalóverseny (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Röplabda Diákolimpia V-VI. kcs Leány (megyei, csapat)

4.hely: Kovács Petra (11.B) Szikora Evelin (11.A) Karsai Nóra (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A) Hajduk Panna (9.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Diákolimpia (országos, egyéni)

3.hely: Kántor Zéta (9.A)

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Izsó Dániel (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Fandl Hanna (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Kovács Dorottya (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Szabó Csanád (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kiss Johanna (11.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Felnőtt Magyar Bajnokság ( 2. osztály) (országos, egyéni)

3.hely: Godó Szilárd (12.C)

"Én a macska." (regionális, csapat)

Különdíj: Kovács Panna (8.B) Harnos Enikő (8.B)

"Én a macska." (regionális, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

3.hely: Juhász Vivien (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

2.hely: Komáromi Kristóf (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Társalgási verseny Skóciáról (városi, csapat)

1.hely: Virág Dorottya (8.B) Czurkó Lili (8.A) Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanárok: Bíróné Várhegyi Judit Klára, Salamon Zsuzsanna

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Ulbrik Eszter (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

2.hely: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Ritter Klára (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

2.hely: Thomázy Gréta (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

"Mitől Szent a szent" hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Tóth Zolna (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől Szent a SZent?"hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Bíró Eszter (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Martti Ollgren Nemzetközi Emlékverseny (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

GPC erőemelő verseny (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bodolai Péter (12.A)

GPC erőemelő Világbajnokság (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bihi Bence (12.A)

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

Különdíj: Simon Zsuzsanna (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a SZent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Thomázy Vendel (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

3.hely: Balog Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Soltész Dániel (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Berindza Bulcsú Mihály (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a Szent?" hittanverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Zsófia Ilona (10.C)

Felkészítő tanár: Salai Szabolcs

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kiss Zsófia (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kósa Péter Gergő (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Hódosi Zsuzsanna (11.B)

Felkészítő tanár: Lóczi Tamás

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Vágó Anna Magdolna (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (, egyéni)

Kiemelt: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Sántha Dorina (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Ilyó-Kovács Levente (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Nagy András László (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Molnár Zsuzsanna (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Fridel Dániel (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Menyhárt Luca (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Szabó Liliána Viktória (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Majtényi Panna Dorka (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Karsai Nóra (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

4.hely: Medve Brigitta (11.C)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

SZavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kőhegyi Imre (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Simkó Benedek (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Ferencz Adél (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Suszter Bianka (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Megyei távolugró ügyességi csapatbajnokság (megyei, csapat)

2.hely: Tornai Gyula (11.A) Kolcza Botond (11.A) Stefán András (9.B) Répási Roland (9.B) Józsa Milán (9.B) Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Megyei távolugró ügyességi csapatbajnokság (megyei, csapat)

4.hely: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, csapat)

Különdíj: Leskó Sára Zsófia (9.A) Horváth Emese Hajnalka (9.A) Obbágy Veronika (7.A) Balogh Boglárka Vivien (7.A) Thomázy Vendel (6.B) Thomázy Gréta (6.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Kósa Péter Gergő (9.A) Herczeg Márton (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Távolugró Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

5.hely: Varsányi László (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Kajtár Péter (7.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Távolugrás Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

3.hely: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

 

Ügyfélfogadás a nyári szünetben: minden szerdán 8:00 - 12:00-ig

 

Veni Sancte

A Minorita templomban tartandó tanévnyitó ünnepség időpontja: 2018. szeptember 2. (vasárnap) 15 óra.

TANKÖNYVOSZTÁSI TUDNIVALÓK

Ebben a tanévben is 3 kategória létezik:

1. TÉRÍTÉSMENTES (5.-6.-7.-8.-9. évfolyam): ezeken az évfolyamokon mindenki ingyen kapja a tankönyveket.

2. INGYENES: a 10.-11.-12. évfolyam tanulói közül, a rászorultsági alapon ingyenesek: · a 3 vagy többgyerekesek, · a tartósan betegek, · a rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülők.

3. FIZETŐS: a 10.-11.-12. évfolyam tanulói közül, akik nem tartoznak a 2. ponthoz.

Kérjük, mindenki olvassa el saját kategóriájának tankönyvosztási tudnivalóit!

FONTOS!!  Minden római katolikus tanuló, valamint a felső gimnázium görögkatolikus diákjai ingyen kapták a hittankönyveket az előző tanévre. Többen azonban év végén nem adták le a könyvtárba ezeket, úgyhogy kérjük az érintetteket, hogy a tankönyvosztásra feltétlenül hozzák magukkal!!! Csak a régi hittankönyv leadása után tudjuk átadni a következő tanévre szólót!!

Nyári hivatali ügyfélfogadás

Július és augusztus hónapban ügyintézés a titkárságon és a gazdasági irodában SZERDÁN 8:00 - 13:00 között. Kérjük a kedves diákokat és szülőket, hogy ebben az időpontban forduljanak hozzánk.

 

 

 

 

Határtalanul - Petőfi Sándor nyomában, Erdélyben és a Partiumban

Petőfi Sándor nyomában, Erdélyben és a Partiumban

Kirándulás a Határtalanul Program keretében

- HAT-17-01-2017-00556 -

2018. 05. 08-11.

Iskolánk 7. A és 7. B osztályának a Határtalanul Program keretében lehetősége nyílt, hogy részt vegyen egy négynapos kiránduláson Erdélyben és a Partiumban Petőfi Sándor útját követve.

Részletes beszámoló a csatolmányban olvasható. 

 

(A képre kattintva galéria nyílik.)

DSC 2388

Csatolmányok:
Download this file (Petőfi Sándor nyomában.pdf)Petőfi Sándor nyomában.pdf196 kB

Beiratkozás, tanévzáró

A beiratkozás időpontja az 5. és 9. évfolyamra felvett diákjaink számára: 2018. június 22. (péntek) 13:00-17:00 óra között.

 

A Minorita templomban tartandó tanévzáró ünnepség időpontja: 2018. június 23. (szombat) 15 óra.

Magyarország jó tanulója – jó sportolója

Kovács Száva 6. A osztályos diákunk, karate sportban elért kiváló sporteredményeiért és kiváló tanulmányi eredményeiért elnyerte a Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017 címet. Oklevelét Budapesten vette át az ország többi díjazottjával együtt.

Büszkék vagyunk rá és gratulálunk!

Kovács Száva

Macskássy Izolda kiállítása

Gimnáziumunk könyvtárában megnyílt Macskássy Izolda festőművésznő kiállítása.
Június 22-ig a selyemfestmények megtekinthetőek, és megvásárolhatóak. (Részletfizetés lehetősége adott.)

 

DSC09190 COLLAGE