logo nagy
3525 Miskolc, Városház tér 6.
informacio[kukac]frater.hu
tel.:46-412-024
fax.:46-412-220

Versenyeredmények |2017/2018|

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

Különdíj: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

2.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

2.hely: Csapó Virág (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

1.hely: Kovács Orsolya (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

országos mezei futóverseny (országos, csapat)

17.hely: Lóczi Tamás Benedek (10.B) Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A) Majoros Ádám Flórián (10.A) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Bársony János Ált Isk. Fordítási verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Bagyal Blanka (6.B)

Felkészítő tanár: Csobánka Rita

Bársony János Ált Isk. Fordítási verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Csobánka Rita

VI. Kecske kupa matematikaverseny (megyei, 2. forduló, csapat)

3.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B) Firtkó Bence (10.B) Kecskeméti Ádám László (10.A) Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

4.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Braun Gábor (8.B) Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (regionális, 2. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (regionális, 2. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Bencze Evelin (9.A)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

VIII. Anyagtudományi Verseny (regionális, csapat)

6.: Tóth Csenge Emese (12.A) Kiss Nerina (11.C) Berindza Bátor András (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Olasz Fesztivál- Főzőverseny (országos, csapat)

Eredményesen szerepelt: Csontos Luca Csilla (10.B) Bakos Csenge (10.B)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta MargitDudás Szabolcs séf: Anyukám mondta étterem

Olasz Fesztivál- Szavaló versenye (országos, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Bruck Stefánia Hajnalka (11.A)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Olasz Fesztivál Színpadi kategória (országos, csapat)

Bronz: Pál Eszter (11.C) Molnár Eszter (11.B) Földi Mónika Ilona (11.B) Földi Adrienn Ildikó (11.B) Szemán György Acsád (11.A) Szabó Ádám (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Telekes Dávid (10.C) Szerencsi Máté (10.B) Lóczi Tamás Benedek (10.B) Rech Bálint László (10.A) Bátorligeti Zsófia (9.C) Tóth Réka (9.B) Szabó Réka (9.B) Remete Dóra (9.B) Hornyák Hédi (9.B) Fetter Virág (9.B) Antal Flóra (9.B) Sántha Dorina (9.A) Kánya Ákos (9.A) Herczeg Márton (9.A) Csipkó Panna (9.A) Kulcsár Domonkos György (8.B)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Fair Play Cup amatőr labdarúgó verseny megyei (, 3. forduló, csapat)

3.: Nagy Ádám (11.B) Komáromi Kristóf (11.B) Cservenyák Ádám (11.B) Palakovics Márton (11.A) Kolcza Botond (11.A) Mátrai Krisztián (10.C)

Felkészítő tanár: , Demjén Zoltán

A tánc. (regionális, egyéni)

Különdíj: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

OKTV német nyelv döntő (országos, 3. forduló, egyéni)

13.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Labdarúgás 3-as korcsoport városi döntő (, 2. forduló, csapat)

2.hely: Németh Ákos (7.A) Rozsnyai Máté (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Asztalos Péter Pál (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Mikola Sándor (megyei, )

Eredményesen szerepelt: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kovácsné Wirtz Erika

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Tóth Nóra (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, egyéni)

1.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Pál Fanni (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Mádai Míra (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

Szilágyi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Dancsó Mónika (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Borsos Roland (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Majtényi Csenge Luca (7.B)

Felkészítő tanár: Jablonkainé Ajtonyi Angéla

megyei mezei (megyei, 1. forduló, csapat)

2.hely: Lóczi Tamás Benedek (10.B) Vereckei Zalán (10.A) Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A) Majoros Ádám Flórián (10.A) Kocsa Gergő (10.A) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

ORSZÁGOS SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (országos, 2. forduló, )

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Középiskolai rajzverseny,csendélet, grafika kategó (megyei, egyéni)

2.hely: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Magyar vagyok....Határtalanul.. (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

5.hely: Francuz Ádám (12.B)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

Magyar vagyok...Határtalanul.. (nemzetközi, csapat)

Különdíjhely: Thomázy Gréta (6.B) Nagy Tímea (6.B) Bagyal Blanka (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

Orosz Bálint Dominik (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

B.-A.-Z. Megye kiváló úszója 2017 díjat kapta. (megyei, egyéni)

Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Kosárlabda diákolimpia IV. korcsoport lány (városi, 1. forduló, csapat)

4.hely: Tóth Nóra (8.B) Juhász Bianka (8.A) Béres Noémi (8.A) Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Tóth Zolna (7.B) Mészáros Dorka (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Bíró Eszter (7.B) Balog Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

MEGYEI SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (megyei, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Fazekas Városi Országismereti Verseny (városi, 1. forduló, csapat)

1.hely: Tóth Nóra (8.B) Orbán Liza (8.A) Dobos Adrienn (7.B) Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna, Dr. Simkóné Késmárki Csilla

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

13.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

7.hely: Virág Dorottya (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

6.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Dobos Adrienn (7.B)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Savaria (regionális, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Berecz Botond (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

Savaria (regionális, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Berecz Botond (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

GYÖNGYVIRÁG népdaléneklési verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Kiemelt aranyhely: Simon Zsuzsanna (6.B) Galambvári Sára (6.B) Spisák Hanna (5.B)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

GYÖNGYVIRÁG népdaléneklési verseny (megyei, 1. forduló, )

Kiemelt arany: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Báthory Erzsébet büntetőperének perszimulációs ver (megyei, 1. forduló, csapat)

3.hely: Tóth Sára (12.C) Szokoly Bettina (12.C) Pelyhe Dénes (12.C) Kisida Veronika (12.C) Jurecz Anna Kincső (12.C) Hogya Boglárka (12.C) Szedlák Lili (12.B) Lippai Vivien Andrea (12.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

A X. "Dicsőséges magyar múltunk" városi történelem (városi, 1. forduló, csapat)

4.hely: Medve Brigitta (11.C) Kovács Kristóf Ákos (11.C) Bári Alexandra (11.C)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Úszás diákolimpia 4x50 m gyors váltó (, csapat)

4.hely: Vajóczki Eszter (11.A) Leskó Luca Kata (11.A) Lenkovics Gréta (10.B) Gaál Zsófi (10.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m hátúszás (, egyéni)

5.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyors úszás (, egyéni)

14.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (, egyéni)

11.hely: Ritter Csongor (9.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (megyei, egyéni)

1.hely: Lenkovics Gréta (10.B)

Megyei Úszó Diákolimpia 100 m pillangó (, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes MártaSajgó László

Megyei Úszó Diákolimpia 100 m gyors (megyei, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Fráter kupa (iskolai, csapat)

1.hely: Rozsnyai Máté (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Varga Bence (5.B) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Kovács Márk Dominik (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Labdarúgás (városi, csapat)

1.hely: Rozsnyai Máté (6.B) Janovicz Máté (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Futsal (városi, csapat)

5.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Farkas Máté (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A) Grallert Máté (7.A) Lőrincz László István (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (megyei, csapat)

5.hely: Kocsis Gergő (12.B) Francuz Ádám (12.B) Deák Levente István (12.B) Bánkuti Nándor (12.B) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

5.hely: Nahaj Norbert (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A) Mamrus Levente (7.B) Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

6.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Máté (5.B) Dienes Csongor (5.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

3.hely: Wouterson Rebecca (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Balog Gréta (7.B) Perjési Nóra (7.A) Oláh Rebeka (7.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Wouterson Rebecca (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Balog Gréta (7.B) Perjési Nóra (7.A) Oláh Rebeka (7.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

4.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Bódig Lili (6.A) Gábor Imelda Tünde (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Anyanyelvi játékok-játékos anyanyelv, Mács József (megyei, csapat)

2.hely: Tóth Antónia (10.B) Sedlák Fanni (10.B) Kánya Eszter (10.B) Jávorszki Eszter (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Egyesületi Teremlabdarúgó Torna ( Kassa) (nemzetközi, csapat)

3.hely: Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)Grallert László

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Hosszú táv (városi, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Rövid Táv (városi, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Hosszú táv (városi, egyéni)

2.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Rövid táv (városi, egyéni)

1.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Betlehem készítése (megyei, csapat)

1.hely: Harnos János (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Betlehem készítés. (megyei, csapat)

1.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Asztalitenisz diákolimpia U11 (városi, egyéni)

3.hely: Zsáry Kristóf (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 200 m gyors (nemzetközi, egyéni)

6.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 1500 m gyors (nemzetközi, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 400 m gyors (nemzetközi, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 100 m pillangó (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 200 m pillangó (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

20 lövéses légpuska (országos, egyéni)

17.hely: Huszár Gergely (8.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

20 lövéses légpuska (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Huszár Gergely (8.A)

OKTV (német nyelv) (országos, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Úszás diákolimpia 100 m mellúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 hátúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

8.hely: Vágó Zsófia Mária (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Béres Emma Hanna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsllúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Széphalmi Iván Tamás (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Béres Emma Hanna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Vágó Zsófia Mária (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Jezsó Péter (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (, 1. forduló, )

6.hely: Jezsó Márton (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, )

6.hely: Jezsó Márton (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Gárdonyi Géza prózamondó verseny (megyei, egyéni)

4.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Anyanyelvi játékok, játékos anyanyelv, Mács József (országos, 1. forduló, csapat)

Tovább jutotthely: Tóth Antónia (10.B) Sedlák Fanni (10.B) Kánya Eszter (10.B) Jávorszki Eszter (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Nagy Eszter (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Kecskés Karina (11.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Szentesi Zsuzsa (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Nagy Eszter (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Kecskés Karina (11.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Szentesi Zsuzsa (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Országos diákolimpia Sportlövészet 20 lövéses légp (országos, egyéni)

5.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

First Lego League (regionális, 1. forduló, csapat)

5.hely: Hegedűs Ákos (10.C) Szerencsi Máté (10.B) Galuska Zoltán Bálint (10.B) Braun Gergely (10.B) Majtényi Panna Dorka (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Csipkó Panna (9.A) Kulcsár Domonkos György (8.B)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

13. Országos Középiskolai Filmszemle (országos, csapat)

10.hely: Miknyóczki Marcell (11.C) Kovács Kristóf Ákos (11.C) Kovács Balázs Patrik (11.C) Kiss Nerina (11.C) Dobai Márk (11.C) Méhes Milán (11.A) Hardi Gergely (11.A) Bruck Stefánia Hajnalka (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Berindza Bátor András (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A) Telekes Dávid (10.C)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Német nyelvű bibliai szövegértési verseny (regionális, egyéni)

3.hely: Rachev Zoé (8.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német nyelvű bibliai szövegértési verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német nyelvű bibliai szövegértő verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Ruttkai Éva Színjátszó Fesztivál (országos, 2. forduló, csapat)

3.hely: Fandl Hanna (11.C) Pap Hugó (11.B) Kiss Johanna (11.B) Izsvák Balázs (11.B) Hardi Gergely (11.A) Bercsényi Petra Gabriella (11.A) Almássy Anna Mária (11.A)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

3.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

3.hely: Hornyák Lóránt (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

1.hely: Menkő Veronika (9.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Horváth Annamária (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

"Kecske kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

4.hely: Tóth Botond (10.B) Francuz Anna (10.B) Dancsó Marcell (10.B) Filipkó Krisztina (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pótor Anett Éva (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kemény Berill (6.A)

Felkészítő tanár: , Lange Péter Tamásné

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Oláh Rebeka (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Kemény Berill (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Nagy Zorka (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

OKTV (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Hogya Boglárka (12.C)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Történelem OKTV (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Berecz Marcell (12.C)

Felkészítő tanár: Tóth László

Színjátszó verseny (országos, csapat)

Kiemelt: Fandl Hanna (11.C) Pap Hugó (11.B) Kiss Johanna (11.B) Izsvák Balázs (11.B) Hardi Gergely (11.A) Bercsényi Petra Gabriella (11.A) Almássy Anna Mária (11.A)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Tóth Antónia (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Tóth László

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Simkó László (12.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

5.hely: Stefán András (9.B) Molnár Anna (9.B) Fetter Virág (9.B) Boldog Klaudia Ágnes (9.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

5.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B) Firtkó Bence (10.B) Kecskeméti Ádám László (10.A) Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

5.hely: Mádai Míra (8.A) Ferencz Adél (8.A) Dienes Hanna (8.A) Czurkó Lili (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

4.hely: Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Menkő Veronika (9.A) Kánya Ákos (9.A) Csipkó Panna (9.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

3.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Braun Gábor (8.B) Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Megyei matematikaverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Labant Áron (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép Magyar Beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép Magyar Beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szt. Imre Katolikus Ált. Iskola Hittanverseny (regionális, csapat)

1.hely: Szabó Áron (5.B) Beluzsár Boglárka (5.B) Szabó Piroska (5.A) Krajnyák Nikoletta (5.A)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

Megyei Idegen Nyelvű Szavalóverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Mikita Dorka Júlia (12.C)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szent Imre Angol Nyelvi Verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

2.hely: Lichy Johanna (8.A) Borsos Roland (7.A) Vaszily Léna (6.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára, Csobánka Rita, Salamon Zsuzsanna

Egyházi iskolák német nyelvi versenye (városi, csapat)

2.hely: Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Kiss Bianka (7.B) Perjési Nóra (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

" Te aranyok Aranya"-Arany János szavalóverseny (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Röplabda Diákolimpia V-VI. kcs Leány (megyei, csapat)

4.hely: Kovács Petra (11.B) Szikora Evelin (11.A) Karsai Nóra (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A) Hajduk Panna (9.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Diákolimpia (országos, egyéni)

3.hely: Kántor Zéta (9.A)

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Izsó Dániel (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Fandl Hanna (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Kovács Dorottya (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Szabó Csanád (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kiss Johanna (11.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Felnőtt Magyar Bajnokság ( 2. osztály) (országos, egyéni)

3.hely: Godó Szilárd (12.C)

"Én a macska." (regionális, csapat)

Kovács Panna (8.B) Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

3.hely: Juhász Vivien (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

2.hely: Komáromi Kristóf (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Társalgási verseny Skóciáról (városi, csapat)

1.hely: Virág Dorottya (8.B) Czurkó Lili (8.A) Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna, Salamon Zsuzsanna

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Ulbrik Eszter (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

2.hely: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Ritter Klára (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

2.hely: Thomázy Gréta (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

"Mitől Szent a szent" hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Tóth Zolna (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől Szent a SZent?"hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Bíró Eszter (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Martti Ollgren Nemzetközi Emlékverseny (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

GPC erőemelő verseny (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bodolai Péter (12.A)

GPC erőemelő Világbajnokság (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bihi Bence (12.A)

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

Különdíj: Simon Zsuzsanna (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a SZent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Thomázy Vendel (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

3.hely: Balog Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Soltész Dániel (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Berindza Bulcsú Mihály (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a Szent?" hittanverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Zsófia Ilona (10.C)

Felkészítő tanár: Salai Szabolcs

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kiss Zsófia (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kósa Péter Gergő (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Hódosi Zsuzsanna (11.B)

Felkészítő tanár: Lóczi Tamás

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Vágó Anna Magdolna (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (, egyéni)

Kiemelt: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Sántha Dorina (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Ilyó-Kovács Levente (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Nagy András László (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Molnár Zsuzsanna (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Fridel Dániel (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Menyhárt Luca (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Szabó Liliána Viktória (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Majtényi Panna Dorka (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Karsai Nóra (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

4.hely: Medve Brigitta (11.C)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

SZavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kőhegyi Imre (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Simkó Benedek (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Ferencz Adél (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Suszter Bianka (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Megyei távolugró ügyességi csapatbajnokság (megyei, csapat)

2.hely: Tornai Gyula (11.A) Kolcza Botond (11.A) Stefán András (9.B) Répási Roland (9.B) Józsa Milán (9.B) Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

4.hely: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Különdíj: Leskó Sára Zsófia (9.A) Horváth Emese Hajnalka (9.A) Obbágy Veronika (7.A) Balogh Boglárka Vivien (7.A) Thomázy Vendel (6.B) Thomázy Gréta (6.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Kósa Péter Gergő (9.A) Herczeg Márton (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Távolugró Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

5.: Varsányi László (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Kajtár Péter (7.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Távolugrás Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

3.: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

HORVÁTORSZÁG- JUTALOMÚT

Betlehemtől Adriáig

-        tengerparton a 9.b -

Ki gondolná, hogy egy színvonalas betlehemes műsor turnéjával egészen az Adriáig juthat!

Pedig ez a csoda esett meg a 9. b osztállyal…

Sikeres betlehemi pályázatunkat az Európai Magyar Fiatalságért Alapítvány egy 8 napos tengerparti táborozással jutalmazta. A tengerparti fürdőzések mellett beutaztuk a környék híres kulturális helyeit: bevettük Splitben Diocletianus császár ókori palotáját, megmásztuk Omisban a kalózok fellegvárához vezető sziklaormot, elzarándokoltunk a Szűzanya medjugorjei zarándokhelyére, gyönyörködtünk a Cetina-kanyon vadregényes kanyarulataiban. Utaztunk buszon, hajón, motorcsónakon, elragadott a tenger vízi biciklin, beleléptünk a tengeri sünbe. Láttuk Csontváry mostári hídját, és elragadott minket a boszniai bazár színes forgataga. Gyakoroltuk a tábori együttélés, zuhanyozás, étkezés nevetést vagy bosszankodást okozó pillanatait.

Fantasztikus lehetőséget kaptunk, hogy osztályunk közössége még szorosabbá formálódjon! Köszönet az alapítvány szervezőinek!

 

                                                                       Szeitzné Viski Erika

                                                                                   osztályfőnök

 

10 COLLAGE

TEHETSÉGGONDOZÓ FOGLALKOZÁS

Tehetséggondozó foglalkozás indul iskolánkban. A tanórákon átvett tananyag segíti a központi felvételi vizsgára való felkészülést.

A foglakozásokat magyar nyelv és irodalom, matematika tantárgyakból szervezzük.

Érintett korosztály: Általános iskola 4. és 8. osztályos diákjai.

Időpont: szombat 8:30- 10:00. (szept. 23- febr. 20.)

(A 4. évfolyamos tanulók esetén  -létszám függvényében- második csoportot is indítunk: 10:00- 11:30)

Első foglalkozás: 2017. szeptember 23. (szombat) 8:30- 10:00 ( mindkét korcsoportnak magyar)

Gyülekező az iskola aulájában.

A foglalkozás alatt az intézményvezetés képviselője tájékoztatót tart a beiskolázási folyamatról, iskolánk által nyújtott lehetőségekről.

Jelentkezés a helyszínen, a foglalkozást tartó szaktanárnál.

Mindenki szeretettel várunk!

E- Ellenőrző (Szülői Információ)

Tisztelt Szülők!

Elérhetővé vált új elektronikus naplónk (KRÉTA) e-ellenőrző felülete. A szülők ezen keresztül

tekinthetik meg gyermekük jegyeit, mulasztásait, valamint az iskola által küldött üzeneteket,

értesítéseket.

Link: https://fratermiskolc.ekreta.hu

A www.frater.hu iskolai honlapunkon az e napló ikonra kattintva közvetlenül is elérhető.

Felhasználónév: a diák 11 jegyű OM azonosítója

Jelszó: a diák születési dátuma kötőjelekkel elválasztva (pl. 2001-03-31)

Kérjük rendszeresen kísérjék figyelemmel az itt közölt információkat!

"Magyar vagyok..."

A Komlóstetői Általános Iskola nyári alkotótábort szervezett a "Magyar vagyok.." nemzetközi rajzpályázat díjazott diákjai számára jutalmul.

Iskolánkat képviselték:

Thomázi Gréta 6.B
Nagy Tímea 6.B
Porkoláb Péter 9.A

Közösségi szolgálatot látott el: Juhász Vivien 10.A

IMG 1447 COLLAGE

 

Spirit of London - Tanulmányút Angliába

2018 június végén gimnáziumunk tanulóinak 8 napos tanulmányi utat szervezünk Angliába, melynek célja elsősorban London, a vidéki Anglia valamint Párizs felfedezése. Az utazás busszal történik, a szállás mobil home-okban lesz. A programra 8- 12. évfolyamos diákok jelentkezését várjuk, az érettségik időpontjához igazodva indulunk majd. Az utazás részleteiről, a költségekről a csatolt programtervezetből tájékozódhattok. Személyesen érdeklődni és jelentkezni majd Simkóné Késmárki Csilla és Bíróné Várhegyi Judit tanárnőknél lehet, akik igény szerint szülői értekezletet ill. csoportos megbeszélést is szerveznek az érdeklődőknek.

Jelentkezési határidő: szeptember 30.

TISZTELT SZÜLŐK ÉS DIÁKOK!

 

Gimnáziumunkban a nyári tanítási szünetben szerdánként tartunk ügyeletet, ezeken a napokon lehet a titkárságon ügyeket intézni  8:00 - 12:00 óra között.

 

Egyenruha varratás: 30/536-8931

Egyenpóló készítés: 30/743-6859

 

Gólyanap: 2017. augusztus 25. /péntek/ 9:00 - 13:00

A tanévnyitó Veni Sancte 2017. augusztus 31. /csütörtök/ 15:00 órakor lesz a Minorita Templomban.