logo nagy

3525 Miskolc, Városház tér 6.
informacio[kukac]frater.hu
tel.:46/412-024; 46/508-256

Versenyeredmények Javítás alatt

Magyar vagyok. (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Galambvári Gréta (10.C)

Felkészítő tanárok: Kocserha Beáta, Dr. Kissné Fábián Katalin

Magyar vagyok. (nemzetközi, csapat)

Felkészítő tanárok: Dr. Kissné Fábián Katalin, Kozma Emese

Különdíj: Harnos Enikő (9.B) Lengyel Fanni Boglárka (6.B)

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Máté Bíbor (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

GYÖNGYVIRÁG TANKERÜLETI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY (regionális, csapat)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

Kiemelt arany: Szabó András (5.A) Simkó András (5.A) Kaposvári Kenéz (5.A) Boronkai Benedek (5.A)

GYÖNGYVIRÁG TANKERÜLETI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY (egyéb, csapat)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

Ezüst: Tótszegi Natália (5.A) Papp Anna (5.A) Meixner-Nagy Hanna (5.A) Krank Natália (5.A) Galambvári Panna (5.A) Ádámcsó Kinga (5.A)

GYÖNGYVIRÁG TANKERÜLETI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY (egyéb, egyéni)

Kiemelt arany: Ritter Tünde (8.A)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

GYÖNGYVIRÁG TANKERÜLETI NÉPDALÉNEKLŐ VERSENY (egyéb, egyéni)

Arany: Galambvári Sára (7.B)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka Szabó Liliána Viktória (11.C) Molnár Zsuzsanna (11.C) Mihály Imre (11.C) Ján Annabella (11.C)

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Dö (országos, egyéni)

5.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Dö (országos, egyéni)

5.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila Molnár Zsuzsanna (11.C) Mihály Imre (11.C) Ján Annabella (11.C) Pál Eszter (12.C) Girhiny Alexandra (12.C) Kenyeresi Szabolcs (12.B) Mihály Imre (11.C)

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Hosszú Táv (városi, egyéni)

6.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Rövid Táv (városi, egyéni)

2.hely: Gábor Imelda Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Fekvenyomás Diákolimpia Országos Elődöntő (országos, egyéni)

1.hely: Lóczi Tamás Benedek (11.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila Papp Anna (5.A) Mihalik Frida (5.A) Mészáros Ágota (5.A) Gotthard Panna (5.A) Molnár Petra Éva (5.A) Mátyus Gréta (5.A) Krank Natália (5.A) Kaposvári Kenéz (5.A) Szemes Nóra (5.B) Oláh Marcell (5.B) János Csenge (5.A)

Herba medica (országos, 2. forduló, egyéni)

18.hely: Kovács Kristóf Ákos (12.C)

Felkészítő tanár: Biróné Kertész Judit

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, egyéni)

7.hely: Molnár Anna (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Savaria országos történelem verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Berecz Botond (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

Megyei Középiskolai Rajzverseny (megyei, egyéni)

2.hely: Galambvári Gréta (10.C)

Felkészítő tanárok: Kocserha Beáta, Dr. Kissné Fábián Katalin

SZÉP MAGYAR BESZÉD VERSENY (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, egyéni)

2.hely: Galambvári Panna (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika Medve Brigitta (12.C) Kovács Kristóf Ákos (12.C) Bári Alexandra (12.C)

III. korcsoportos 100 m gyors úszás (megyei, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Széphalmi Iván Tamás (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

III. korcsoportos 100 m mell úszás (megyei, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Béres Emma Hanna (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

III. korcsoportos 100 m mell úszás (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Meleg Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

MOZART-KUPA NEMZETKÖZI SZINKRONKORCSOLYA-VERSENY (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (5.B)

ELTE TáTK "IDŐ VAN" (országos, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Tótszegi Rebeka (9.C)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

ELTE TáTK "IDŐ VAN" (országos, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Harnos Enikő (9.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Tél Kupa Debrecen Vívás (regionális, egyéni)

2.hely: Bogdán Orsolya (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Újonc atlétika verseny 600 m futás (megyei, egyéni)

2.hely: Béres Emma Hanna (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta Matiscsák Ernő József (12.C) Fridel Dániel (11.C)

Megyei matematikaverseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna Lenkovics Gréta (11.B) Dancsó Marcell (11.B) Elek Soma (11.A)

Német nyelvű bibliai szövegértő verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Máté Bíbor (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Német nyelvű bibliai szövegértő verseny (regionális, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta Tóth Levente (9.B) Szabó András (9.B) Farkas Máté (9.B) Berta Enikő (9.B) Csonka Norbert (11.B) Molnár Anna (10.B) Fetter Virág (10.B)

Úszás diákolimpia 100 m gyors úszás (, egyéni)

1.hely: Széphalmi Iván Tamás (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyors úszás (, egyéni)

4.hely: Meleg Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (, egyéni)

3.hely: Meleg Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (, egyéni)

2.hely: Béres Emma Hanna (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Országos Diákolimpiai verseny Sportlövészet légpis (, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (12.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Megyei Diákolimpiai verseny Sportlövészet légpiszt (, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (12.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 3. forduló, egyéni)

3.hely: Csapó Virág (8.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Obbágy Veronika (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Oláh Rebeka (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Béres Emma (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pál Fanni (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Vaszily Léna (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Bernáth Boglárka (6.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Iván Hanga (6.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Balogh Anikó (6.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Drótos Emma (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Meleg Anna (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Helyesírási verseny (Felső évfolyam) (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Hornyák Flóra Viktória (10.C)

Felkészítő tanár: Tóth László

Helyesírási verseny (Felső évfolyam) (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Szabó Liliána Viktória (11.C)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Helyesírási verseny (Felső évfolyam) (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Tóth Beatrix Viktória (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Helyesírási verseny (Felső évfolyam) (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Szabados Bence (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Ritter Tünde (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Kőhegyi Anna (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Galambvári Panna (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Kaposvári Kenéz (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Horváth Annamária (6.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Mikola Kincső Luca (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Kazinczy Szépkiejtési verseny alsó évfolyam (iskolai, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Szilágyi Boglárka (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Debrecen Négy évszak kupa (, 1. forduló, )

1.hely: Bogdán Orsolya (6.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta Balabás Bence (5.B) Szabó András (5.A) Simkó András (5.A) Ádámcsó Kinga (5.A)

Az Eucharisztia az Egyház életének forrása. (országos, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Radácsi Marcell Dénes (10.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Az Eucharisztia az Egyház életének forrása. (országos, egyéni)

2.hely: Juhász Vivien (11.A), Dr. Kissné Fábián Katalin

Az Eucharisztia az Egyház életének forrása. (országos, egyéni)

1.hely: Lengyel Fanni Boglárka (6.B)

Felkészítő tanárok: Dr. Kissné Fábián Katalin, Kozma Emese

Angol nyelvi szövegértési verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Remete Kristóf (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Közösségerősítés (Önkéntes munka kategória, fotó) (városi, egyéni)

2.hely: Zábrátzky László Tamás (9.C)

Felkészítő tanár: Kozma Emese Dobos Adrienn (8.B) Remete Kristóf (8.A) Matyika Miksa Bendegúz (7.B) Iván Hanga (6.B) Bernáth Boglárka (6.B) Balogh Anikó (6.B)

Regionális szavalóverseny- Család éve (regionális, egyéni)

2.hely: Kőhegyi Imre (6.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Regionális szavalóverseny- Család éve (regionális, egyéni)

4.hely: Galambvári Sára (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Regionális szavalóverseny- Család éve (regionális, egyéni)

3.hely: Ritter Tünde (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Regionális szavalóverseny- Család éve (regionális, egyéni)

3.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

A mi közösségünk.Rajz. (városi, egyéni)

3.hely: Tótszegi Rebeka (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, egyéni)

3.hely: Dimény Tamara (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, egyéni)

3.hely: Dudás Vanda (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, )

2.hely: Fekete Ibolya (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, )

2.hely: Szabó Enikő (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, )

2.hely: Dancsó Marcell (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk.Fotó. (városi, egyéni)

1.hely: Kovács Dorottya (12.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szépkiejtési verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Szépkiejtési verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Dienes Hanna (9.A)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Szépkiejtési verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Medve Brigitta (12.C)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

Szépkiejtési verseny (iskolai, egyéni)

4.hely: Béres Máté (9.A)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna Hardi Gergely (12.A) Dancsó Marcell (11.B) Huszár Gergely (9.A) Bruck Stefánia Hajnalka (12.A) Böszörményi Lea Viola (12.A) Iváncsó Mercédesz (9.C) Vajóczki Eszter (12.A) Bruck Stefánia Hajnalka (12.A) Iváncsó Mercédesz (9.C)

Sportlövészet Diákolimpia Megyei Döntő Légpisztoly (megyei, egyéni)

1.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (12.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila Molnár Anna (7.B) Kriván Szabolcs (7.A) Kovács Száva (7.A) Gerencsér Panna Antónia (7.A) Simkó Judit Kinga (5.B) Kocsán Bence János (5.B) Szabó András (5.A) Ádámcsó Kinga (5.A)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

4.hely: Ferencz Adél (9.A)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

3.hely: Palásthy Boglárka (11.C)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

2.hely: Medve Brigitta (12.C)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

2.hely: Juhász Petra (9.C)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, )

1.hely: Fridel Dániel (11.C)

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Kőhegyi Anna (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (7.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Gerencsér Panna Antónia (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (7.A)

Felkészítő tanár: Tóth László

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Kőhegyi Imre (6.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Mikola Kincső Luca (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Szilágyi Boglárka (5.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Iskolai szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Szabó András (5.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika Draskóczi Aliz (12.B) Leskó Luca Kata (12.A) Nedőczy Anna Sára (11.A) Fodor Nikolett (11.A) Klusóczki Bíbor Eszter (10.C) Andrási Tamara (10.C) Tornai Gyula (12.A) Kolcza Botond (12.A) Lóczi Tamás Benedek (11.B) Stefán András (10.B) Répási Roland (10.B) Pintér Erik (10.A)

A legnagyobb szeretet. (nemzetközi, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Dancsó Marcell (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin Bagyal Blanka (7.B) Thomázy Vendel (7.B) Thomázy Gréta (7.B) Harnos János (6.A)

A legnagyobb szeretet. (nemzetközi, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Harnos Enikő (9.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A legnagyobb szeretet. (nemzetközi, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Galambvári Gréta (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

KIDS (országos, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

1.hely: Janovicz Máté (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Kovács Márk Dominik (5.B)

Hogyan szerzek örömet másoknak , szorgalmammal. (országos, egyéni)

Különdíj: Harnos János (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk. (városi, egyéni)

1.hely: Szabó Máté Albert (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Ne ítélkezz.. (városi, egyéni)

1.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

VI. kcs Fiú Strandröplabda Diákolimpia (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

3.hely: Tornai Gyula (11.A) Szemán György Acsád (11.A) Kolcza Botond (11.A) Klinga Zoltán László (11.A) Stefán András (9.B)

VI. kcs Leány Strandröplabda Diákolimpia (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

3.hely: Bóta Brigitta (11.A) Csontos Luca Csilla (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A)

VI. kcs Leány Strandröplabda Diákolimpia (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

3.hely: Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B)

V. kcs Leány Röplabda Diákolimpia (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

3.hely: Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B) Csontos Luca Csilla (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A) Hajduk Panna (9.B) Zádori Réka (9.A) Bencze Evelin (9.A)

III. kcs Amatőr LeányRöplabda Diákolimpia (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

3.hely: Német Csenge (6.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Füzi Hanna (6.B) Mervenszki Kornélia (6.A) Lőrinczi Csenge Luca (6.A) Kovács Száva (6.A) Kemény Berill (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

III. kcs Amatőr Fiú Röplabda Diákolimpia (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

2.hely: Tornai Zoltán (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Vozár Zsolt (6.A) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Gál Máté (6.A)

Magyar Vöröskereszt elsősegélyverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

, Ramada Tímea

3.hely: Szepesi Miklós (8.A) Makszin Mihály (8.A) Mádai Míra (8.A) Ferencz Adél (8.A) Dienes Hanna (8.A)

strandröplabda diákolimpia (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

5.hely: Varsányi László (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A)

strandröplabda diákolimpia (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

3.hely: Bencze Evelin (9.A) Rachev Zoé (8.B) Szász Dorottya Tímea (8.A) Dienes Hanna (8.A)

Hittanverseny (országos, csapat)

7.hely: Thomázy Vendel (6.B) Galambvári Sára (6.B) Bajcsev-Dancsó Damján (6.B)

Hittanverseny (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Salai Szabolcs

2.hely: Thomázy Vendel (6.B) Galambvári Sára (6.B) Bajcsev-Dancsó Damján (6.B)

atlétika egyéni pályabajnokság 100m síkfutás (országos, egyéni)

3.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (országos, egyéni)

1.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Megyei általános iskolai rajzverseny, illusztráció (megyei, egyéni)

1.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Német OÁTV döntő (országos, 3. forduló, egyéni)

11.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Görögkatolikus Tudásolimpia (regionális, 3. forduló, egyéni)

1.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Görögkatolikus Tudásolimpia (regionális, 3. forduló, egyéni)

3.hely: Lenkovics Gréta (10.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

amatőr röplabda IV. kcs. fiú (városi, csapat)

Felkészítő tanárok: Bacsa Péterné, Bohus Attila

6.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Kulcsár Domonkos György (8.B) Farkas Máté (8.B) Farkas Olivér (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A)

egyéni pályabajnokság 600 m futás (megyei, egyéni)

2.hely: Németh Ákos (6.A)

Felkészítő tanárok: Bacsa Péterné, Bohus Attila

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (megyei, egyéni)

2.hely: Porkoláb Bence János (8.B)

Felkészítő tanárok: Bacsa Péterné, Bohus Attila

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Porkoláb Bence János (8.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

6.hely: Grallert Máté (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

egyéni pályabajnokság 600 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Németh Ákos (6.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, egyéni)

4.hely: Draskóczi Aliz (11.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 300 m (megyei, )

4.hely: Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 800 m (megyei, 1. forduló, )

4.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 100m síkfutás (megyei, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Perjési Nóra (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kiss Bianka (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Oláh Rebeka (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Bernáth Gréta (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Siroki Leila Amanda (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Tóth Gellért (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Városi német nyelvű szövegértési verseny (városi, egyéni)

3.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Apor Vilmos Katolikus Főiskola hon- és népismeret (országos, csapat)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

1.hely: Szabó Csanád (5.B) Bernáth Boglárka (5.B) Balogh Anikó (5.B)

Floorball 5-ös korcsopor (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

1.hely: Révész Ádám Miklós (9.C) Stefán András (9.B) Répási Roland (9.B)

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Menyhért Emma Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Kerek Csengele Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 4-es korcsoport (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

1.hely: Menyhért Emma Anna (6.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

VÁROSI NÉMET NYELVI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Dienes Csongor (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

LANGWEST ORSZÁGOS TEHETSÉGKUTATÓ VERSENY (országos, 2. forduló, egyéni)

7.hely: Siroki Leila Amanda (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Városi angol nyelvi szövegértő verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Városi német nyelvű szövegértő verseny (városi, egyéni)

3.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Városi német nyelvű szövegértő verseny (városi, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny (német ny (országos, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Apor Vilmos Katolikus Főiskola Hon-és népismeret v (országos, csapat)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Tovább jutott: Szabó Csanád (5.B) Bernáth Boglárka (5.B) Balogh Anikó (5.B)

XXI. Alföldi Országos Számítástechnika verseny Ny (országos, egyéni)

11.hely: Orosz Ádám (10.C)

Felkészítő tanár: Szabados Zsolt

XXI. Alföldi Országos Számítástechnika verseny Ny (országos, egyéni)

14.hely: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Szabados Zsolt

III. Országos Bionika Verseny (országos, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanárok: Edöcsény Levente János, Biróné Kertész Judit

Tovább jutott: Kovács Petra (11.B) Hegedűs Kornél (11.B) Földi Mónika Ilona (11.B) Földi Adrienn Ildikó (11.B)

Langwest Tehetségkutató Verseny (országos, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny (országos, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

2.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Majtényi Csenge Luca (7.B)

Felkészítő tanár: Jablonkainé Ajtonyi Angéla

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Mádai Míra (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

8.hely: Tóth Nóra (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Fráter György történelmi vetélkedő (regionális, csapat)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

1.hely: Tóth Levente (8.B) Farkas Máté (8.B) Csernyi Ádám (8.B) Berta Enikő (8.B)

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, )

1.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

2.hely: Ferencz Adél (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

Különdíj: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

2.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

2.hely: Csapó Virág (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

1.hely: Kovács Orsolya (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

országos mezei futóverseny (országos, csapat)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

17.hely: Lóczi Tamás Benedek (10.B) Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A) Majoros Ádám Flórián (10.A) Stefán András (9.B)

Bársony János Ált Isk. Fordítási verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Bagyal Blanka (6.B)

Felkészítő tanár: Csobánka Rita

Bársony János Ált Isk. Fordítási verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Csobánka Rita

VI. Kecske kupa matematikaverseny (megyei, 2. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

3.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B) Firtkó Bence (10.B) Kecskeméti Ádám László (10.A) Elek Soma (10.A)

VI. Kecske kupa matematikaverseny (megyei, 2. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

4.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Braun Gábor (8.B) Dienes Fülöp István (8.A)

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (regionális, 2. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (regionális, 2. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Bencze Evelin (9.A)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

VIII. Anyagtudományi Verseny (regionális, csapat)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

6.hely: Tóth Csenge Emese (12.A) Kiss Nerina (11.C) Berindza Bátor András (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A)

Olasz Fesztivál- Főzőverseny (országos, csapat)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit, Dudás Szabolcs séf: Anyukám mondta étterem

Eredményesen szerepelt: Csontos Luca Csilla (10.B) Bakos Csenge (10.B)

Olasz Fesztivál- Szavaló versenye (országos, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Bruck Stefánia Hajnalka (11.A)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Olasz Fesztivál Színpadi kategória (országos, csapat)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Bronz: Pál Eszter (11.C) Molnár Eszter (11.B) Földi Mónika Ilona (11.B) Földi Adrienn Ildikó (11.B) Szemán György Acsád (11.A) Szabó Ádám (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Telekes Dávid (10.C) Szerencsi Máté (10.B) Lóczi Tamás Benedek (10.B) Rech Bálint László (10.A) Bátorligeti Zsófia (9.C) Tóth Réka (9.B) Szabó Réka (9.B) Remete Dóra (9.B) Hornyák Hédi (9.B) Fetter Virág (9.B) Antal Flóra (9.B) Sántha Dorina (9.A) Kánya Ákos (9.A) Herczeg Márton (9.A) Csipkó Panna (9.A) Kulcsár Domonkos György (8.B)

Fair Play Cup amatőr labdarúgó verseny megyei (, 3. forduló, csapat)

, Demjén Zoltán

3.hely: Nagy Ádám (11.B) Komáromi Kristóf (11.B) Cservenyák Ádám (11.B) Palakovics Márton (11.A) Kolcza Botond (11.A) Mátrai Krisztián (10.C)

A tánc. (regionális, egyéni)

Különdíj: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

OKTV német nyelv döntő (országos, 3. forduló, egyéni)

13.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Labdarúgás 3-as korcsoport városi döntő (, 2. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Németh Ákos (7.A) Rozsnyai Máté (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Asztalos Péter Pál (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Mikola Sándor (megyei, )

Eredményesen szerepelt: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kovácsné Wirtz Erika

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Tóth Nóra (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, egyéni)

1.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Pál Fanni (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Mádai Míra (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

Szilágyi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Dancsó Mónika (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Borsos Roland (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Majtényi Csenge Luca (7.B)

Felkészítő tanár: Jablonkainé Ajtonyi Angéla

megyei mezei (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

2.hely: Lóczi Tamás Benedek (10.B) Vereckei Zalán (10.A) Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A) Majoros Ádám Flórián (10.A) Kocsa Gergő (10.A) Stefán András (9.B)

ORSZÁGOS SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (országos, 2. forduló, )

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Középiskolai rajzverseny,csendélet, grafika kategó (megyei, egyéni)

2.hely: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Magyar vagyok....Határtalanul.. (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

5.hely: Francuz Ádám (12.B)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

Magyar vagyok...Határtalanul.. (nemzetközi, csapat)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Különdíj: Thomázy Gréta (6.B) Nagy Tímea (6.B) Bagyal Blanka (6.B)

Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

Orosz Bálint Dominik (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

B.-A.-Z. Megye kiváló úszója 2017 díjat kapta. (megyei, egyéni)

Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Kosárlabda diákolimpia IV. korcsoport lány (városi, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

4.hely: Tóth Nóra (8.B) Juhász Bianka (8.A) Béres Noémi (8.A) Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Tóth Zolna (7.B) Mészáros Dorka (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Bíró Eszter (7.B) Balog Gréta (7.B)

MEGYEI SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (megyei, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Fazekas Városi Országismereti Verseny (városi, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanárok: Salamon Zsuzsanna, Dr. Simkóné Késmárki Csilla

1.hely: Tóth Nóra (8.B) Orbán Liza (8.A) Dobos Adrienn (7.B) Remete Kristóf (7.A)

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

13.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

7.hely: Virág Dorottya (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

6.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Dobos Adrienn (7.B)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Savaria (regionális, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Berecz Botond (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

Savaria (regionális, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Berecz Botond (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

GYÖNGYVIRÁG népdaléneklési verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

Kiemelt arany: Simon Zsuzsanna (6.B) Galambvári Sára (6.B) Spisák Hanna (5.B)

GYÖNGYVIRÁG népdaléneklési verseny (megyei, 1. forduló, )

Kiemelt arany: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Báthory Erzsébet büntetőperének perszimulációs ver (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

3.hely: Tóth Sára (12.C) Szokoly Bettina (12.C) Pelyhe Dénes (12.C) Kisida Veronika (12.C) Jurecz Anna Kincső (12.C) Hogya Boglárka (12.C) Szedlák Lili (12.B) Lippai Vivien Andrea (12.B)

A X. "Dicsőséges magyar múltunk" városi történelem (városi, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

4.hely: Medve Brigitta (11.C) Kovács Kristóf Ákos (11.C) Bári Alexandra (11.C)

Úszás diákolimpia 4x50 m gyors váltó (, csapat)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

4.hely: Vajóczki Eszter (11.A) Leskó Luca Kata (11.A) Lenkovics Gréta (10.B) Gaál Zsófi (10.B)

Úszás diákolimpia 100 m hátúszás (, egyéni)

5.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyors úszás (, egyéni)

14.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (, egyéni)

11.hely: Ritter Csongor (9.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (megyei, egyéni)

1.hely: Lenkovics Gréta (10.B)

Megyei Úszó Diákolimpia 100 m pillangó (, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta, Sajgó László

Megyei Úszó Diákolimpia 100 m gyors (megyei, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Fráter kupa (iskolai, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

1.hely: Rozsnyai Máté (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Varga Bence (5.B) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Kovács Márk Dominik (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Labdarúgás (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

1.hely: Rozsnyai Máté (6.B) Janovicz Máté (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Futsal (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

5.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Farkas Máté (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A) Grallert Máté (7.A) Lőrincz László István (6.A)

Floorball (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

5.hely: Kocsis Gergő (12.B) Francuz Ádám (12.B) Deák Levente István (12.B) Bánkuti Nándor (12.B) Stefán András (9.B)

Floorball (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

5.hely: Nahaj Norbert (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A) Mamrus Levente (7.B) Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Floorball (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

6.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Máté (5.B) Dienes Csongor (5.B)

Floorball (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

3.hely: Wouterson Rebecca (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Balog Gréta (7.B) Perjési Nóra (7.A) Oláh Rebeka (7.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Floorball (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Wouterson Rebecca (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Balog Gréta (7.B) Perjési Nóra (7.A) Oláh Rebeka (7.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Floorball (regionális, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

4.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Floorball (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Floorball (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Bódig Lili (6.A) Gábor Imelda Tünde (5.A)

Anyanyelvi játékok-játékos anyanyelv, Mács József (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

2.hely: Tóth Antónia (10.B) Sedlák Fanni (10.B) Kánya Eszter (10.B) Jávorszki Eszter (10.B)

Egyesületi Teremlabdarúgó Torna ( Kassa) (nemzetközi, csapat)

, Grallert László

3.hely: Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Hosszú táv (városi, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Rövid Táv (városi, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Hosszú táv (városi, egyéni)

2.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Rövid táv (városi, egyéni)

1.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Betlehem készítése (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

1.hely: Harnos János (5.A)

Betlehem készítés. (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

1.hely: Harnos Enikő (8.B)

Asztalitenisz diákolimpia U11 (városi, egyéni)

3.hely: Zsáry Kristóf (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 200 m gyors (nemzetközi, egyéni)

6.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 1500 m gyors (nemzetközi, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 400 m gyors (nemzetközi, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 100 m pillangó (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 200 m pillangó (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

20 lövéses légpuska (országos, egyéni)

17.hely: Huszár Gergely (8.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

20 lövéses légpuska (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Huszár Gergely (8.A)

OKTV (német nyelv) (országos, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Úszás diákolimpia 100 m mellúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 hátúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

8.hely: Vágó Zsófia Mária (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Béres Emma Hanna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsllúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Széphalmi Iván Tamás (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Béres Emma Hanna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Vágó Zsófia Mária (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Jezsó Péter (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (, 1. forduló, )

6.hely: Jezsó Márton (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, )

6.hely: Jezsó Márton (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Gárdonyi Géza prózamondó verseny (megyei, egyéni)

4.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Anyanyelvi játékok, játékos anyanyelv, Mács József (országos, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Tovább jutott: Tóth Antónia (10.B) Sedlák Fanni (10.B) Kánya Eszter (10.B) Jávorszki Eszter (10.B)

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Nagy Eszter (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Kecskés Karina (11.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Szentesi Zsuzsa (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Nagy Eszter (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Kecskés Karina (11.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Szentesi Zsuzsa (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Országos diákolimpia Sportlövészet 20 lövéses légp (országos, egyéni)

5.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

First Lego League (regionális, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

5.hely: Hegedűs Ákos (10.C) Szerencsi Máté (10.B) Galuska Zoltán Bálint (10.B) Braun Gergely (10.B) Majtényi Panna Dorka (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Csipkó Panna (9.A) Kulcsár Domonkos György (8.B)

13. Országos Középiskolai Filmszemle (országos, csapat)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

10.hely: Miknyóczki Marcell (11.C) Kovács Kristóf Ákos (11.C) Kovács Balázs Patrik (11.C) Kiss Nerina (11.C) Dobai Márk (11.C) Méhes Milán (11.A) Hardi Gergely (11.A) Bruck Stefánia Hajnalka (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Berindza Bátor András (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A) Telekes Dávid (10.C)

Német nyelvű bibliai szövegértési verseny (regionális, egyéni)

3.hely: Rachev Zoé (8.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német nyelvű bibliai szövegértési verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német nyelvű bibliai szövegértő verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Ruttkai Éva Színjátszó Fesztivál (országos, 2. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

3.hely: Fandl Hanna (11.C) Pap Hugó (11.B) Kiss Johanna (11.B) Izsvák Balázs (11.B) Hardi Gergely (11.A) Bercsényi Petra Gabriella (11.A) Almássy Anna Mária (11.A)

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

3.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

3.hely: Hornyák Lóránt (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

1.hely: Menkő Veronika (9.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Horváth Annamária (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

"Kecske kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

4.hely: Tóth Botond (10.B) Francuz Anna (10.B) Dancsó Marcell (10.B) Filipkó Krisztina (10.A)

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pótor Anett Éva (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kemény Berill (6.A), Lange Péter Tamásné

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Oláh Rebeka (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Kemény Berill (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Nagy Zorka (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

OKTV (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Hogya Boglárka (12.C)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Történelem OKTV (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Berecz Marcell (12.C)

Felkészítő tanár: Tóth László

Színjátszó verseny (országos, csapat)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Kiemelt: Fandl Hanna (11.C) Pap Hugó (11.B) Kiss Johanna (11.B) Izsvák Balázs (11.B) Hardi Gergely (11.A) Bercsényi Petra Gabriella (11.A) Almássy Anna Mária (11.A)

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Tóth Antónia (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Tóth László

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Simkó László (12.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

5.hely: Stefán András (9.B) Molnár Anna (9.B) Fetter Virág (9.B) Boldog Klaudia Ágnes (9.B)

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

5.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B) Firtkó Bence (10.B) Kecskeméti Ádám László (10.A) Elek Soma (10.A)

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

5.hely: Mádai Míra (8.A) Ferencz Adél (8.A) Dienes Hanna (8.A) Czurkó Lili (8.A)

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

4.hely: Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Menkő Veronika (9.A) Kánya Ákos (9.A) Csipkó Panna (9.A)

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

3.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Braun Gábor (8.B) Dienes Fülöp István (8.A)

Megyei matematikaverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Labant Áron (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép Magyar Beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép Magyar Beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szt. Imre Katolikus Ált. Iskola Hittanverseny (regionális, csapat)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

1.hely: Szabó Áron (5.B) Beluzsár Boglárka (5.B) Szabó Piroska (5.A) Krajnyák Nikoletta (5.A)

Megyei Idegen Nyelvű Szavalóverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Mikita Dorka Júlia (12.C)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szent Imre Angol Nyelvi Verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanárok: Bíróné Várhegyi Judit Klára, Csobánka Rita, Salamon Zsuzsanna

2.hely: Lichy Johanna (8.A) Borsos Roland (7.A) Vaszily Léna (6.B)

Egyházi iskolák német nyelvi versenye (városi, csapat)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

2.hely: Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Kiss Bianka (7.B) Perjési Nóra (7.A)

" Te aranyok Aranya"-Arany János szavalóverseny (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Röplabda Diákolimpia V-VI. kcs Leány (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

4.hely: Kovács Petra (11.B) Szikora Evelin (11.A) Karsai Nóra (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A) Hajduk Panna (9.B)

Diákolimpia (országos, egyéni)

3.hely: Kántor Zéta (9.A)

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Izsó Dániel (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Fandl Hanna (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Kovács Dorottya (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Szabó Csanád (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kiss Johanna (11.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Felnőtt Magyar Bajnokság ( 2. osztály) (országos, egyéni)

3.hely: Godó Szilárd (12.C)

"Én a macska." (regionális, csapat)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Különdíj: Kovács Panna (8.B) Harnos Enikő (8.B)

"Én a macska." (regionális, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

3.hely: Juhász Vivien (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

2.hely: Komáromi Kristóf (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Társalgási verseny Skóciáról (városi, csapat)

Felkészítő tanárok: Bíróné Várhegyi Judit Klára, Salamon Zsuzsanna

1.hely: Virág Dorottya (8.B) Czurkó Lili (8.A) Remete Kristóf (7.A)

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Ulbrik Eszter (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

2.hely: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Ritter Klára (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

2.hely: Thomázy Gréta (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

"Mitől Szent a szent" hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Tóth Zolna (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől Szent a SZent?"hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Bíró Eszter (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Martti Ollgren Nemzetközi Emlékverseny (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

GPC erőemelő verseny (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bodolai Péter (12.A)

GPC erőemelő Világbajnokság (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bihi Bence (12.A)

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

Különdíj: Simon Zsuzsanna (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a SZent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Thomázy Vendel (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

3.hely: Balog Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Soltész Dániel (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Berindza Bulcsú Mihály (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a Szent?" hittanverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Zsófia Ilona (10.C)

Felkészítő tanár: Salai Szabolcs

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kiss Zsófia (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kósa Péter Gergő (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Hódosi Zsuzsanna (11.B)

Felkészítő tanár: Lóczi Tamás

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Vágó Anna Magdolna (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (, egyéni)

Kiemelt: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Sántha Dorina (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Ilyó-Kovács Levente (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Nagy András László (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Molnár Zsuzsanna (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Fridel Dániel (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Menyhárt Luca (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Szabó Liliána Viktória (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Majtényi Panna Dorka (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Karsai Nóra (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

4.hely: Medve Brigitta (11.C)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

SZavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kőhegyi Imre (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Simkó Benedek (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Ferencz Adél (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Suszter Bianka (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Megyei távolugró ügyességi csapatbajnokság (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

2.hely: Tornai Gyula (11.A) Kolcza Botond (11.A) Stefán András (9.B) Répási Roland (9.B) Józsa Milán (9.B) Pintér Erik (9.A)

Megyei távolugró ügyességi csapatbajnokság (megyei, csapat)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

4.hely: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, csapat)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Különdíj: Leskó Sára Zsófia (9.A) Horváth Emese Hajnalka (9.A) Obbágy Veronika (7.A) Balogh Boglárka Vivien (7.A) Thomázy Vendel (6.B) Thomázy Gréta (6.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Kósa Péter Gergő (9.A) Herczeg Márton (9.A)

Távolugró Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

5.hely: Varsányi László (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Kajtár Péter (7.B)

Távolugrás Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

3.hely: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

RAJZ-OKTV

Rajz és Vizuális Kultúra tantárgyból Tolnay Lili (12. B) az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe került, ahol a 9. helyezést érte el.

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Kincses Názó bált rendez

Gimnáziumunk irodalmi színpada bemutatóra készül Németh Gergely tanár úr vezetésével. A darab címe: Kincses Názó bált rendez. Az egyik próbán a Keresztény élet portál és az Új Misszió szerkesztője is jelen volt. Az ő riportját nézhetik meg itt a készülő darabról: http://www.keresztenyelet.hu/video/4095/ . Bemutató a szülőknek és érdeklődőknek 2016. április 18-án 19 órától, a Miskolci Nemzeti Színház Kamaraszínházában.

12910207 984468174962883 318851198 n12939192 984467918296242 908819709 n

Papírgyűjtés

2016. április 11-15.

Papír leadható a gimnázium portáján

Hétfőtől csütörtökig: 7:00 és 17:00 óra között

Pénteken: 7:00 és 13:00 óra között

A legtöbb papírt gyűjtők értékes jutalomban részesülnek!!!

 

papir

PASSAUI VENDÉGEK ISKOLÁNKBAN

Március 11- 18. között a Passaui Leopoldinum Gimnázium 9. évfolyamos diákcsoportja látogatta meg iskolánkat. A több mint 15 éve tartó testvériskolai kapcsolat keretében , minden évben egy hetet töltenek el nálunk a vendégek. A látogatás alatt családoknál laknak, ezáltal még jobban betekintést nyerhetnek a magyar családok mindennapjaiba. A cserekapcsolat minden évben más projekt téma mentén zajlik. Idén az aktív szabadidő eltöltés, a sportos életmód került a középpontba.

Ennek megfelelően a vendégek kirándulást tettek a Bükkben, egy hangulatos délelőttöt töltöttek el a Lillafüredi kalandparkban   és a Tapolcai Barlangfürdőben.

A város nevezetességeinek megtekintése mellett egész napos kirándulás keretében ismerkedhettek meg Eger látmivalóival és betekintést nyerhettek a Március 15-i ünnepi rendezvény programjaiba.

Elutazásuk előtt egy napot az iskolában töltöttek, ahol a tanórákon való részvétel mellett tájékoztatást kaptak a magyar iskolarendszer felépítéséről az egyházi iskola sajátos programjairól is.

A „Fráteres” diákok viszontlátogatására április közepén kerül sor.

 

 

IDEGEN NYELVI VERSENY

A Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny szóbeli döntőjében német nyelvből 3 diákunk szerepelt eredményesen.

1. II. kategória (5- 6. osztály): Grallert Máté  5. A  (8. helyezés)
2. IV. Kategória: (9-12. osztály): Kovács Kristóf Ákos 9.C (4. hely) és Kenyeresi Szabolcs 9.B (5. helyezés). Ebben a kategóriában mindkét diákunk az oklevél mellett sikeres BME középfokú szóbeli nyelvvizsgát szerzett.

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

 

nyelviverseny

 

Fráter Akadémia

A FRÁTER AKADÉMIA ELŐADÁSSOROZAT

következő előadás: 2015. március 16. 14.30

ORVOSNAK LENNI HIVATÁS

DR. SIMKÓ CSABA FŐORVOS ELŐADÁSA.

Matematika

A Zrinyi Ilona verseny megyei fordulójában Tóth Bernadett (12.b) az  5. helyen végzett.

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

OKTV- EREDMÉNY

Rajz és Vizuális Kultúra tantárgyból Tolnay Lili (12. B) az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe került.

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Ének- Zene

A Miskolci Egressy Béni-Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola által rendezett IV. "Gyöngyvirág" Népdaléneklési Versenyén a Hangicsáló Csoport tagjai Kiemelt Arany minősítést szereztek.

 A csoport tagjai: Almássy Lili 7.b, Horváth Emese 7.A, Máté Bíbor 5.A,Obbágy Veronika 5. A Ritter Tünde 5.A

 Ritter Tünde (5. A) szóló kategóriában is Kiemelt Arany minősítést szerzett.

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

 

IMG 20160307 124432 HDR

A virtuális világ veszélyei - előadás

A virtuális világ veszélyeiről, és az Internet megfelelő használatáról tartott előadást a Megyei Rendőrfőkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának munkatársa, Jenei Károly alezredes úr.