logo nagy
3525 Miskolc, Városház tér 6.
informacio[kukac]frater.hu
tel.:46-412-024
fax.:46-412-220

Versenyeredmények

KIDS (országos, csapat)

1.hely: Janovicz Máté (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Kovács Márk Dominik (5.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Hogyan szerzek örömet másoknak , szorgalmammal. (országos, egyéni)

Különdíj: Harnos János (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

A mi közösségünk. (városi, egyéni)

1.hely: Szabó Máté Albert (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Ne ítélkezz.. (városi, egyéni)

1.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

VI. kcs Fiú Strandröplabda Diákolimpia (városi, csapat)

3.hely: Tornai Gyula (11.A) Szemán György Acsád (11.A) Kolcza Botond (11.A) Klinga Zoltán László (11.A) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

VI. kcs Leány Strandröplabda Diákolimpia (városi, csapat)

3.hely: Bóta Brigitta (11.A) Csontos Luca Csilla (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

3.hely: Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

V. kcs Leány Röplabda Diákolimpia (megyei, csapat)

3.hely: Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B) Csontos Luca Csilla (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A) Hajduk Panna (9.B) Zádori Réka (9.A) Bencze Evelin (9.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

III. kcs Amatőr LeányRöplabda Diákolimpia (városi, csapat)

3.hely: Német Csenge (6.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Füzi Hanna (6.B) Mervenszki Kornélia (6.A) Lőrinczi Csenge Luca (6.A) Kovács Száva (6.A) Kemény Berill (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

III. kcs Amatőr Fiú Röplabda Diákolimpia (városi, csapat)

2.hely: Tornai Zoltán (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Vozár Zsolt (6.A) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Gál Máté (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Magyar Vöröskereszt elsősegélyverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

3.hely: Szepesi Miklós (8.A) Makszin Mihály (8.A) Mádai Míra (8.A) Ferencz Adél (8.A) Dienes Hanna (8.A)Ramada Tímea

strandröplabda diákolimpia (városi, csapat)

5.hely: Varsányi László (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

3.hely: Bencze Evelin (9.A) Rachev Zoé (8.B) Szász Dorottya Tímea (8.A) Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Hittanverseny (országos, csapat)

7.hely: Thomázy Vendel (6.B) Galambvári Sára (6.B) Bajcsev-Dancsó Damján (6.B)

2.hely: Thomázy Vendel (6.B) Galambvári Sára (6.B) Bajcsev-Dancsó Damján (6.B)

Felkészítő tanár: Salai Szabolcs

atlétika egyéni pályabajnokság 100m síkfutás (országos, egyéni)

3.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (országos, egyéni)

1.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Megyei általános iskolai rajzverseny, illusztráció (megyei, egyéni)

1.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Német OÁTV döntő (országos, 3. forduló, egyéni)

11.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Görögkatolikus Tudásolimpia (regionális, 3. forduló, egyéni)

1.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Görögkatolikus Tudásolimpia (regionális, 3. forduló, egyéni)

3.hely: Lenkovics Gréta (10.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

amatőr röplabda IV. kcs. fiú (városi, csapat)

6.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Kulcsár Domonkos György (8.B) Farkas Máté (8.B) Farkas Olivér (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné, Bohus Attila

egyéni pályabajnokság 600 m futás (megyei, egyéni)

2.hely: Németh Ákos (6.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné, Bohus Attila

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (megyei, egyéni)

2.hely: Porkoláb Bence János (8.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné, Bohus Attila

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Porkoláb Bence János (8.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

egyéni pályabajnokság 1500 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

6.hely: Grallert Máté (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

egyéni pályabajnokság 600 m futás (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Németh Ákos (6.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, egyéni)

4.hely: Draskóczi Aliz (11.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 300 m (megyei, )

4.hely: Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 800 m (megyei, 1. forduló, )

4.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság távolugrás (megyei, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

atlétika egyéni pályabajnokság 100m síkfutás (megyei, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Perjési Nóra (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kiss Bianka (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Oláh Rebeka (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Bernáth Gréta (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Siroki Leila Amanda (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Iskolai német nyelvű szavaló verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Tóth Gellért (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Városi német nyelvű szövegértési verseny (városi, egyéni)

3.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Apor Vilmos Katolikus Főiskola hon- és népismeret (országos, csapat)

1.hely: Szabó Csanád (5.B) Bernáth Boglárka (5.B) Balogh Anikó (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Floorball 5-ös korcsopor (városi, csapat)

1.hely: Révész Ádám Miklós (9.C) Stefán András (9.B) Répási Roland (9.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Menyhért Emma Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Kerek Csengele Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 3-as korcsopor (városi, )

2.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball 4-es korcsoport (városi, csapat)

1.hely: Menyhért Emma Anna (6.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

VÁROSI NÉMET NYELVI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Dienes Csongor (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

LANGWEST ORSZÁGOS TEHETSÉGKUTATÓ VERSENY (országos, 2. forduló, egyéni)

7.hely: Siroki Leila Amanda (5.B)

Felkészítő tanár: Kocsengáné Mészáros Marianna

Városi angol nyelvi szövegértő verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Városi német nyelvű szövegértő verseny (városi, egyéni)

3.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Városi német nyelvű szövegértő verseny (városi, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny (német ny (országos, 2. forduló, egyéni)

1.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Apor Vilmos Katolikus Főiskola Hon-és népismeret v (országos, csapat)

Tovább jutotthely: Szabó Csanád (5.B) Bernáth Boglárka (5.B) Balogh Anikó (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

XXI. Alföldi Országos Számítástechnika verseny Ny (országos, egyéni)

11.hely: Orosz Ádám (10.C)

Felkészítő tanár: Szabados Zsolt

XXI. Alföldi Országos Számítástechnika verseny Ny (országos, egyéni)

14.hely: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Szabados Zsolt

III. Országos Bionika Verseny (országos, 1. forduló, csapat)

Tovább jutotthely: Kovács Petra (11.B) Hegedűs Kornél (11.B) Földi Mónika Ilona (11.B) Földi Adrienn Ildikó (11.B)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János, Biróné Kertész Judit

Langwest Tehetségkutató Verseny (országos, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny (országos, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

2.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Majtényi Csenge Luca (7.B)

Felkészítő tanár: Jablonkainé Ajtonyi Angéla

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Mádai Míra (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Avastetői Megyei Angol Verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

8.hely: Tóth Nóra (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Fráter György történelmi vetélkedő (regionális, csapat)

1.hely: Tóth Levente (8.B) Farkas Máté (8.B) Csernyi Ádám (8.B) Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, )

1.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

2.hely: Ferencz Adél (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

Különdíj: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

2.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

2.hely: Csapó Virág (7.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

1.hely: Kovács Orsolya (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

országos mezei futóverseny (országos, csapat)

17.hely: Lóczi Tamás Benedek (10.B) Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A) Majoros Ádám Flórián (10.A) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Bársony János Ált Isk. Fordítási verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Bagyal Blanka (6.B)

Felkészítő tanár: Csobánka Rita

Bársony János Ált Isk. Fordítási verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Csobánka Rita

VI. Kecske kupa matematikaverseny (megyei, 2. forduló, csapat)

3.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B) Firtkó Bence (10.B) Kecskeméti Ádám László (10.A) Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

4.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Braun Gábor (8.B) Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (regionális, 2. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny (regionális, 2. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Bencze Evelin (9.A)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

VIII. Anyagtudományi Verseny (regionális, csapat)

6.: Tóth Csenge Emese (12.A) Kiss Nerina (11.C) Berindza Bátor András (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Olasz Fesztivál- Főzőverseny (országos, csapat)

Eredményesen szerepelt: Csontos Luca Csilla (10.B) Bakos Csenge (10.B)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta MargitDudás Szabolcs séf: Anyukám mondta étterem

Olasz Fesztivál- Szavaló versenye (országos, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Bruck Stefánia Hajnalka (11.A)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Olasz Fesztivál Színpadi kategória (országos, csapat)

Bronz: Pál Eszter (11.C) Molnár Eszter (11.B) Földi Mónika Ilona (11.B) Földi Adrienn Ildikó (11.B) Szemán György Acsád (11.A) Szabó Ádám (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Telekes Dávid (10.C) Szerencsi Máté (10.B) Lóczi Tamás Benedek (10.B) Rech Bálint László (10.A) Bátorligeti Zsófia (9.C) Tóth Réka (9.B) Szabó Réka (9.B) Remete Dóra (9.B) Hornyák Hédi (9.B) Fetter Virág (9.B) Antal Flóra (9.B) Sántha Dorina (9.A) Kánya Ákos (9.A) Herczeg Márton (9.A) Csipkó Panna (9.A) Kulcsár Domonkos György (8.B)

Felkészítő tanár: Kulcsárné Gál Beáta Margit

Fair Play Cup amatőr labdarúgó verseny megyei (, 3. forduló, csapat)

3.: Nagy Ádám (11.B) Komáromi Kristóf (11.B) Cservenyák Ádám (11.B) Palakovics Márton (11.A) Kolcza Botond (11.A) Mátrai Krisztián (10.C)

Felkészítő tanár: , Demjén Zoltán

A tánc. (regionális, egyéni)

Különdíj: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

OKTV német nyelv döntő (országos, 3. forduló, egyéni)

13.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Labdarúgás 3-as korcsoport városi döntő (, 2. forduló, csapat)

2.hely: Németh Ákos (7.A) Rozsnyai Máté (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Asztalos Péter Pál (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Mikola Sándor (megyei, )

Eredményesen szerepelt: Dancsó Marcell (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kovácsné Wirtz Erika

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Tóth Nóra (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, egyéni)

1.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Pál Fanni (6.A)

Felkészítő tanár: Dr. Simkóné Késmárki Csilla

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Mádai Míra (8.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

Szilágyi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Dancsó Mónika (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Borsos Roland (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szilágyi Városi Angol Verseny (városi, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Majtényi Csenge Luca (7.B)

Felkészítő tanár: Jablonkainé Ajtonyi Angéla

megyei mezei (megyei, 1. forduló, csapat)

2.hely: Lóczi Tamás Benedek (10.B) Vereckei Zalán (10.A) Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A) Majoros Ádám Flórián (10.A) Kocsa Gergő (10.A) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

ORSZÁGOS SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (országos, 2. forduló, )

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Középiskolai rajzverseny,csendélet, grafika kategó (megyei, egyéni)

2.hely: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Magyar vagyok....Határtalanul.. (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

5.hely: Francuz Ádám (12.B)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

Magyar vagyok...Határtalanul.. (nemzetközi, csapat)

Különdíjhely: Thomázy Gréta (6.B) Nagy Tímea (6.B) Bagyal Blanka (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

Orosz Bálint Dominik (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Kemény Katalin

B.-A.-Z. Megye kiváló úszója 2017 díjat kapta. (megyei, egyéni)

Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Kosárlabda diákolimpia IV. korcsoport lány (városi, 1. forduló, csapat)

4.hely: Tóth Nóra (8.B) Juhász Bianka (8.A) Béres Noémi (8.A) Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Tóth Zolna (7.B) Mészáros Dorka (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Bíró Eszter (7.B) Balog Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

MEGYEI SZABÓ LŐRINC SZAVALÓVERSENY (megyei, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Fazekas Városi Országismereti Verseny (városi, 1. forduló, csapat)

1.hely: Tóth Nóra (8.B) Orbán Liza (8.A) Dobos Adrienn (7.B) Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna, Dr. Simkóné Késmárki Csilla

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

13.hely: Kovács Panna (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

7.hely: Virág Dorottya (8.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

6.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

OÁTV (megyei, 2. forduló, egyéni)

4.hely: Dobos Adrienn (7.B)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Savaria (regionális, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Berecz Botond (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

Savaria (regionális, 2. forduló, egyéni)

3.hely: Berecz Botond (9.C)

Felkészítő tanár: Dr. Molnárné Szabó Csilla

GYÖNGYVIRÁG népdaléneklési verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

Kiemelt aranyhely: Simon Zsuzsanna (6.B) Galambvári Sára (6.B) Spisák Hanna (5.B)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

GYÖNGYVIRÁG népdaléneklési verseny (megyei, 1. forduló, )

Kiemelt arany: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, 2. forduló, egyéni)

5.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Báthory Erzsébet büntetőperének perszimulációs ver (megyei, 1. forduló, csapat)

3.hely: Tóth Sára (12.C) Szokoly Bettina (12.C) Pelyhe Dénes (12.C) Kisida Veronika (12.C) Jurecz Anna Kincső (12.C) Hogya Boglárka (12.C) Szedlák Lili (12.B) Lippai Vivien Andrea (12.B)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

A X. "Dicsőséges magyar múltunk" városi történelem (városi, 1. forduló, csapat)

4.hely: Medve Brigitta (11.C) Kovács Kristóf Ákos (11.C) Bári Alexandra (11.C)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

Úszás diákolimpia 4x50 m gyors váltó (, csapat)

4.hely: Vajóczki Eszter (11.A) Leskó Luca Kata (11.A) Lenkovics Gréta (10.B) Gaál Zsófi (10.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m hátúszás (, egyéni)

5.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyors úszás (, egyéni)

14.hely: Szilágyi Bulcsú Gyula (10.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (, egyéni)

11.hely: Ritter Csongor (9.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m mell úszás (megyei, egyéni)

1.hely: Lenkovics Gréta (10.B)

Megyei Úszó Diákolimpia 100 m pillangó (, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes MártaSajgó László

Megyei Úszó Diákolimpia 100 m gyors (megyei, 1. forduló, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Fráter kupa (iskolai, csapat)

1.hely: Rozsnyai Máté (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Varga Bence (5.B) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Kovács Márk Dominik (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Labdarúgás (városi, csapat)

1.hely: Rozsnyai Máté (6.B) Janovicz Máté (6.B) Buzsik Boldizsár (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Szép Magyar Beszéd verseny (megyei, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Futsal (városi, csapat)

5.hely: Remeczki Róbert Patrik (8.B) Porkoláb Bence János (8.B) Farkas Máté (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A) Grallert Máté (7.A) Lőrincz László István (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Floorball (megyei, csapat)

5.hely: Kocsis Gergő (12.B) Francuz Ádám (12.B) Deák Levente István (12.B) Bánkuti Nándor (12.B) Stefán András (9.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

5.hely: Nahaj Norbert (8.A) Bánhegyi Bogdán Tamás (8.A) Mamrus Levente (7.B) Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

6.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B) Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Tóth Máté (5.B) Dienes Csongor (5.B)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

3.hely: Wouterson Rebecca (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Balog Gréta (7.B) Perjési Nóra (7.A) Oláh Rebeka (7.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Wouterson Rebecca (7.B) Csonka Flóra Laura (7.B) Balog Gréta (7.B) Perjési Nóra (7.A) Oláh Rebeka (7.A) Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

4.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Gábor Imelda Tünde (6.A) Bódig Lili (6.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

2.hely: Balog Gréta (7.B) Kerek Csengele Anna (6.B) Kovács Száva (6.A) Bódig Lili (6.A) Gábor Imelda Tünde (5.A)

Felkészítő tanár: Demjén Zoltán

Anyanyelvi játékok-játékos anyanyelv, Mács József (megyei, csapat)

2.hely: Tóth Antónia (10.B) Sedlák Fanni (10.B) Kánya Eszter (10.B) Jávorszki Eszter (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Egyesületi Teremlabdarúgó Torna ( Kassa) (nemzetközi, csapat)

3.hely: Porkoláb Botond András (6.A) Németh Ákos (6.A) Lőrincz László István (6.A) Labant Áron (6.A) Tóth Gellért (5.B) Lukács Bence (5.B) Lichy Kristóf József (5.A)Grallert László

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Hosszú táv (városi, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Rövid Táv (városi, egyéni)

5.hely: Matyika Miksa Bendegúz (6.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Hosszú táv (városi, egyéni)

2.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Gyorskorcsolya Diákolimpia Városi Döntő Rövid táv (városi, egyéni)

1.hely: Gábor Imelda Tünde (6.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Betlehem készítése (megyei, csapat)

1.hely: Harnos János (5.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Betlehem készítés. (megyei, csapat)

1.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Asztalitenisz diákolimpia U11 (városi, egyéni)

3.hely: Zsáry Kristóf (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 200 m gyors (nemzetközi, egyéni)

6.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 1500 m gyors (nemzetközi, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 400 m gyors (nemzetközi, egyéni)

4.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 100 m pillangó (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

VIII. SCITEC GYŐR OPEN úszóverseny 200 m pillangó (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Tulipán Bence István (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

20 lövéses légpuska (országos, egyéni)

17.hely: Huszár Gergely (8.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

20 lövéses légpuska (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Huszár Gergely (8.A)

OKTV (német nyelv) (országos, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Úszás diákolimpia 100 m mellúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 hátúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

8.hely: Vágó Zsófia Mária (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Béres Emma Hanna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 100 m gyorsllúszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Széphalmi Iván Tamás (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Béres Emma Hanna (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

7.hely: Vágó Zsófia Mária (7.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, egyéni)

5.hely: Jezsó Péter (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (, 1. forduló, )

6.hely: Jezsó Márton (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Úszás diákolimpia 50 m mellüszás (városi, 1. forduló, )

6.hely: Jezsó Márton (5.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Gárdonyi Géza prózamondó verseny (megyei, egyéni)

4.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Anyanyelvi játékok, játékos anyanyelv, Mács József (országos, 1. forduló, csapat)

Tovább jutotthely: Tóth Antónia (10.B) Sedlák Fanni (10.B) Kánya Eszter (10.B) Jávorszki Eszter (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Nagy Eszter (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Kecskés Karina (11.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Szentesi Zsuzsa (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Nagy Eszter (12.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Kecskés Karina (11.B)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

B33 kosárlabda verseny (, 1. forduló, )

3.hely: Szentesi Zsuzsa (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

Országos diákolimpia Sportlövészet 20 lövéses légp (országos, egyéni)

5.hely: Bruck Stefánia Hajnalka (11.A)

Felkészítő tanár: Koromné Fonyi Ágnes Márta

First Lego League (regionális, 1. forduló, csapat)

5.hely: Hegedűs Ákos (10.C) Szerencsi Máté (10.B) Galuska Zoltán Bálint (10.B) Braun Gergely (10.B) Majtényi Panna Dorka (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Csipkó Panna (9.A) Kulcsár Domonkos György (8.B)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

13. Országos Középiskolai Filmszemle (országos, csapat)

10.hely: Miknyóczki Marcell (11.C) Kovács Kristóf Ákos (11.C) Kovács Balázs Patrik (11.C) Kiss Nerina (11.C) Dobai Márk (11.C) Méhes Milán (11.A) Hardi Gergely (11.A) Bruck Stefánia Hajnalka (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Berindza Bátor András (11.A) Bánka Kristóf Péter (11.A) Telekes Dávid (10.C)

Felkészítő tanár: Edöcsény Levente János

Német nyelvű bibliai szövegértési verseny (regionális, egyéni)

3.hely: Rachev Zoé (8.B)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német nyelvű bibliai szövegértési verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Dienes Hanna (8.A)

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

Német nyelvű bibliai szövegértő verseny (regionális, egyéni)

2.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

Ruttkai Éva Színjátszó Fesztivál (országos, 2. forduló, csapat)

3.hely: Fandl Hanna (11.C) Pap Hugó (11.B) Kiss Johanna (11.B) Izsvák Balázs (11.B) Hardi Gergely (11.A) Bercsényi Petra Gabriella (11.A) Almássy Anna Mária (11.A)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

3.hely: Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

3.hely: Hornyák Lóránt (7.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Asztalitenisz Diákolimpia (megyei, egyéni)

1.hely: Menkő Veronika (9.A)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Horváth Annamária (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

"Kecske kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

4.hely: Tóth Botond (10.B) Francuz Anna (10.B) Dancsó Marcell (10.B) Filipkó Krisztina (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Pótor Anett Éva (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kemény Berill (6.A)

Felkészítő tanár: , Lange Péter Tamásné

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Oláh Rebeka (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Kemény Berill (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY (iskolai, 1. forduló, )

Tovább jutott: Nagy Zorka (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

OKTV (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Hogya Boglárka (12.C)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Történelem OKTV (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Berecz Marcell (12.C)

Felkészítő tanár: Tóth László

Színjátszó verseny (országos, csapat)

Kiemelt: Fandl Hanna (11.C) Pap Hugó (11.B) Kiss Johanna (11.B) Izsvák Balázs (11.B) Hardi Gergely (11.A) Bercsényi Petra Gabriella (11.A) Almássy Anna Mária (11.A)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Tóth Antónia (10.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kenyeresi Szabolcs (11.B)

Felkészítő tanár: Tóth László

Iskolai helyesírási verseny (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Simkó László (12.B)

Felkészítő tanár: Hernádiné Győri Zsuzsanna

"Kecske Kupa" matematikaverseny (megyei, 1. forduló, csapat)

5.hely: Stefán András (9.B) Molnár Anna (9.B) Fetter Virág (9.B) Boldog Klaudia Ágnes (9.B)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

5.hely: Galuska Zoltán Bálint (10.B) Firtkó Bence (10.B) Kecskeméti Ádám László (10.A) Elek Soma (10.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

5.hely: Mádai Míra (8.A) Ferencz Adél (8.A) Dienes Hanna (8.A) Czurkó Lili (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

4.hely: Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Menkő Veronika (9.A) Kánya Ákos (9.A) Csipkó Panna (9.A)

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

3.hely: Varsányi László (8.B) Sziklai Benedek (8.B) Braun Gábor (8.B) Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Megyei matematikaverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

Tovább jutott: Dienes Fülöp István (8.A)

Felkészítő tanár: Szabóné Virág Viktória

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Labant Áron (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép Magyar Beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Száva (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép Magyar Beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Gerencsér Panna Antónia (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szt. Imre Katolikus Ált. Iskola Hittanverseny (regionális, csapat)

1.hely: Szabó Áron (5.B) Beluzsár Boglárka (5.B) Szabó Piroska (5.A) Krajnyák Nikoletta (5.A)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

Megyei Idegen Nyelvű Szavalóverseny (megyei, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Mikita Dorka Júlia (12.C)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna

Szent Imre Angol Nyelvi Verseny (megyei, 1. forduló, csapat)

2.hely: Lichy Johanna (8.A) Borsos Roland (7.A) Vaszily Léna (6.B)

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit Klára, Csobánka Rita, Salamon Zsuzsanna

Egyházi iskolák német nyelvi versenye (városi, csapat)

2.hely: Wouterson Sarah (7.B) Wouterson Rebecca (7.B) Kiss Bianka (7.B) Perjési Nóra (7.A)

Felkészítő tanár: Dr. Czapné Tóth Sarolta

" Te aranyok Aranya"-Arany János szavalóverseny (országos, 1. forduló, egyéni)

Eredményesen szerepelt: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Röplabda Diákolimpia V-VI. kcs Leány (megyei, csapat)

4.hely: Kovács Petra (11.B) Szikora Evelin (11.A) Karsai Nóra (11.A) Bóta Brigitta (11.A) Almássy Anna Mária (11.A) Papp Bernadett (10.B) Francuz Anna (10.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Fodor Nikolett (10.A) Hajduk Panna (9.B)

Felkészítő tanár: Bohus Attila

Diákolimpia (országos, egyéni)

3.hely: Kántor Zéta (9.A)

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Izsó Dániel (6.A)

Felkészítő tanár: Lange Péter Tamásné

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

Különdíj: Fandl Hanna (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Kovács Dorottya (11.C)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD (iskolai, 1. forduló, egyéni)

3.hely: Beluzsár Tamás István (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

2.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Szabó Csanád (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Kazinczy Szép magyar beszéd verseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Szép magyar beszéd (iskolai, 1. forduló, egyéni)

1.hely: Kiss Johanna (11.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Felnőtt Magyar Bajnokság ( 2. osztály) (országos, egyéni)

3.hely: Godó Szilárd (12.C)

"Én a macska." (regionális, csapat)

Kovács Panna (8.B) Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

3.hely: Juhász Vivien (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

"Én a macska." (regionális, egyéni)

2.hely: Komáromi Kristóf (11.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Társalgási verseny Skóciáról (városi, csapat)

1.hely: Virág Dorottya (8.B) Czurkó Lili (8.A) Remete Kristóf (7.A)

Felkészítő tanár: Salamon Zsuzsanna, Salamon Zsuzsanna

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Ulbrik Eszter (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

3.hely: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László élete. (városi, egyéni)

2.hely: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Máté Bíbor (7.A)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Harnos Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

3.hely: Ritter Klára (5.B)

Felkészítő tanár: Deákné Barta Katalin

Szent Ferenc élete (országos, egyéni)

2.hely: Thomázy Gréta (6.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szent László alakja az irodalomban szavalóverseny (regionális, egyéni)

3.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

"Mitől Szent a szent" hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Tóth Zolna (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől Szent a SZent?"hittanverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Bíró Eszter (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

Martti Ollgren Nemzetközi Emlékverseny (nemzetközi, egyéni)

3.hely: Tulipán Bence István (5.A)

GPC erőemelő verseny (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bodolai Péter (12.A)

GPC erőemelő Világbajnokság (nemzetközi, egyéni)

1.hely: Bihi Bence (12.A)

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

Különdíj: Simon Zsuzsanna (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a SZent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Thomázy Vendel (6.B)

Felkészítő tanár: Kuzmáné Juhász Katalin

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

3.hely: Balog Gréta (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Soltész Dániel (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Berindza Bulcsú Mihály (7.B)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a Szent?" hittanverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kovács Zsófia Ilona (10.C)

Felkészítő tanár: Salai Szabolcs

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kiss Zsófia (9.C)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

2.hely: Kósa Péter Gergő (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" Hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Szamosi Erika

"Mitől szent a szent?" hittanpályázat (iskolai, egyéni)

1.hely: Hódosi Zsuzsanna (11.B)

Felkészítő tanár: Lóczi Tamás

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Vágó Anna Magdolna (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (, egyéni)

Kiemelt: Szalay Zsófia Imola (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Galambvári Gréta (9.C)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Sántha Dorina (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

ÁrpádházI Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Horváth Emese Hajnalka (9.A)

Felkészítő tanár: Kocserha Beáta

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Bodnár Dominika (8.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Ilyó-Kovács Levente (8.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Máté Kristóf (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Nagy András László (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Molnár Zsuzsanna (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Fridel Dániel (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Menyhárt Luca (10.B)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Szabó Liliána Viktória (10.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Majtényi Panna Dorka (10.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Karsai Nóra (11.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Árpádházi Szentek Rajzverseny (iskolai, egyéni)

Kiemelt: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

4.hely: Medve Brigitta (11.C)

Felkészítő tanár: Bokros Beáta

SZavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Berta Enikő (8.B)

Felkészítő tanár: Németh Gergely

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Istvánffy Márton Péter (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Kőhegyi Imre (5.A)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

Szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Kőhegyi Anna (6.B)

Felkészítő tanár: Bagyalné Kocsis Márta

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Simkó Benedek (5.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

2.hely: Ferencz Adél (8.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Ritter Tünde (7.A)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

3.hely: Suszter Bianka (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

szavalóverseny (iskolai, egyéni)

1.hely: Molnár Anna (9.B)

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Megyei távolugró ügyességi csapatbajnokság (megyei, csapat)

2.hely: Tornai Gyula (11.A) Kolcza Botond (11.A) Stefán András (9.B) Répási Roland (9.B) Józsa Milán (9.B) Pintér Erik (9.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

4.hely: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Tóth Csenge Emese (12.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Legkedvesebb Szűzanya képem (nemzetközi, egyéni)

Különdíj: Kiss Nerina (11.C)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Különdíj: Leskó Sára Zsófia (9.A) Horváth Emese Hajnalka (9.A) Obbágy Veronika (7.A) Balogh Boglárka Vivien (7.A) Thomázy Vendel (6.B) Thomázy Gréta (6.B) Juhász Vivien (10.A) Hegyi Flóra Mónika (10.A) Porkoláb Péter Zsigmond (9.A) Kósa Péter Gergő (9.A) Herczeg Márton (9.A)

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Távolugró Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

5.: Varsányi László (8.B) Remeczki Róbert Patrik (8.B) Nahaj Norbert (8.A) Farkas Olivér (8.A) Kajtár Péter (7.B)

Felkészítő tanár: Bacsa Péterné

Távolugrás Ügyességi Csapatbajnokság (városi, 1. forduló, csapat)

3.: Mádai Zsófia (8.A) Mádai Míra (8.A) Perjési Nóra (7.A) Máté Bíbor (7.A) Dancsó Mónika (7.A)

Egyházmegyei TeDeum

Érseki kitüntetést kapott iskolánk olasz színjátszó csoportja.
A csoport vezetője: Kulcsárné Gál Beáta
A Te Deumon fellépett a Fráter Kórus Regős Zsolt karnagy vezetésével.

34811895 1523590254460127 7878323090181062656 n COLLAGE

Idegen nyelvi mérés eredményei

Az Oktatási Hivatal minden évben idegen nyelvi mérést szervez 6. és 8. évfolyamos tanulók számára angol és német nyelvből. 

A mérés célja a használható nyelvtudás mérése.  A feladatsorokban felhasznált szövegek autentikus, autentikushoz közeli vagy autentikus forrásból adaptált szövegek. A feladatok témakörei figyelembe veszik az életkori sajátosságokat, igazodnak a korosztály ismereteihez, érdeklődési köréhez.   

 A mérés 6. évfolyamon a KER szerinti A1‐es, 8. évfolyamon a KER szerinti A2‐es nyelvi szintet méri. A mérés tesztfüzetei két részből állnak: olvasott szöveg értését (1. feladat) és hallott szöveg értését (2. feladat) mérő feladatokból. A A feladatok megoldása során semmilyen segédeszköz (pl. szótár) nem használható. 

A csatolt táblázatban - a mérésen kiosztott kód alapján - láthatják gyermekük, valamint az érintett két évfolyam eredményét.

 

Ingyenes tankönyvek leadása

Ebben az évben az 5-9. évfolyamon mindenki ingyen tankönyvet kapott.

A nagy létszám miatt a visszaszedést osztályok szerint fix időpontban szervezzük meg a csatolt táblázat szerint.

Ebben a táblázatban olvasható az is, hogy az egyes évfolyamokon mely könyveket kell visszahozni.

A 10.-11. évfolyam ingyenes tankönyvesei a csütörtöki és a pénteki /június 14., 15./ napokon adják le a könyveket a könyvtárban.

Emlékeztetőül: A hittankönyvet MINDEN TANULÓNAK vissza kell hozni!

Csatolmányok:
Download this file (ingyen tk visszaszedés táblázat.pdf)Visszaszedési táblázat395 kB

Juniális, kiállítás és vásár

Juniálisunkon, június 5-én gimnáziumunk vendége lesz Macskássy Izolda grafikus- és festőművész. Az aulában berendezett kiállításon megtekinthetőek, és meg is vásárolhatóak a művésznő alkotásai.

 

 

image

Felhívás

2018. június 5-én  kedden rendezzük iskolánkban az idei JUNIÁLIST.

Ezen a napon  az egyik kézműves programhoz szükség lenne maradék kötőfonalra

(Hímzőfonalat nem kérünk.)

Kérjük, aki tud bármilyen típusú kötőfonalat felajánlani , juttassa el gimnáziumunk portájára.

KÖSZÖNJÜK!

NÉMET OÁTV

Német nyelvből az  Általános Iskolák számára szervezett verseny (OÁTV) országos  döntőjében Dienes Hanna ( 8. A) 11. helyen végzett!

Eredményéhez gratulálunk!

 

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

 

OÁTV 2018