Atlétika -eredmény

on .

Pintér Erik (7.A) az országos diákolimpián (május 30-án) távolugrásban és 300m-es síkfutásban is országos bajnokságot nyert.

Gratulálunk!

imageimage2

 

 

B33 DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ „A” KORCSOPORT -BUDAPEST

on .

2016. május 21-én kerül lebonyolításra a B33 DIÁKOLIMPIA Országos Döntője az

„A” korcsoportban!

Izgalmas, jó hangulatú tornát vívott ma a B33 DIÁKOLIMPIA Országos Döntőjébe jutott 8 lány és fiú csapat. A torna győztes csapatai:

Lányok:
I. Kodály Kicsik Kecskemét
II. Kölcsey Győr
III.- Fráter 1 Miskolc
A csapat tagjai:

  • KECSKÉS KARINA
  • KISS ANGELIKA
  • SZEGECZKI NÓRA
  • SZENTESI ZSUZSA

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

 

Angol nyelvű szövegértési verseny

on .

A Gàrdonyi Géza megyei angol nyelvű szövegértési versenyen Fetter Viràg 7. B osztàlyos tanuló 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanàra: Jablonkainé Ajtonyi Angéla. Eredményéhez gratulàlunk!

 

angol 0520

Hulladék szobrászat

on .

"Hulladék szobrászat" pályázaton

I. helyezést ért el: Böszörményi Berill 10. b és Böszörményi Lea 9. a
Közös munkájuk: Zöld-eb

Különdíjas lett: Kiss Bence 10. a és Fetter Marcell 10. a Virtuózok című alkotása.

 

 

SPICC rajzverseny

on .

Általános iskolai regionális rajzversenyen elért eredmények.

Különdíj: Kovács Panna 6.b /illusztráció/

IV.: Kovács Panna 6.b /portré/
V.: Csapó Virág 5.b /portré/
VI.: Harnos Enikő 5.b /illusztráció/

 

 

Megyei Angol Verseny

on .

Az Avastetői Iskolában megrendezett Megyei Angol Versenyen kiváló helyezéseket értek el alsós gimnazistáink.

Tagozatos kategóriában:

     Kovács Panna 6. B   - II. helyezés

     Csonka Norbert 8. B  - III. helyezés

Alapóraszámú kategóriában:

     Sándor Virág  7. A - I. helyezés

     Bakos Csenge 8. B - I. helyezés

     Lóczi Tamás  8. B  - II. helyezés

     Bódis Zsófia   6. B - III. helyezés

     Kajtár Gergő 7. A - III. helyezés

Felkészítő tanáraik: Bíróné Várhegyi Judit és Simkóné Késmárki Csilla

 

angol 1

Labdarúgás, III. kcs. megyei döntő

on .

Labadarúgásban a III. Korcsoportba tartozó csapatunk a megyei döntőben mindhárom mérkőzését megnyerte
(9:0 gólkülömbség) és  arany érmet szerzett.  Június közepén ők képviselik a megyét az országos döntőben, Debrecenben.
 
Csapat tagok:
 
Bánhegyi Bogdán (6. A)
Berki Péter ( 7.b)
Bódig Bence ( 5. B)
Farkas Máté ( 6. B)
Farkas Olivér (6. A)
Grallert Máté ( 5. A)
Haskó Márk ( 5. A)
Katona Bence ( 5. B)
Kővári Benjámin ( 5. B)
Nahaj Norbert ( 6. A)
Porkoláb Bence ( 6. B)
Remeczki Róbert (6. B)
Szakmáry Márk ( 5. B)
 
 
Testnevelő:: Demjén Zoltán

Idegen nyelvi szövegértő verseny

on .

A Komlóstetői Általános Iskola által szervezett városi idegen nyelvi szövegértő versenyen nagyon szép eredményeket értek el kisgimnazista tanulóink.

Angol nyelv, 5. évfolyam:          Remete Kristóf 1. helyezés

Német nyelv, 5. évfolyam:          Woutersson Rebecca 1. helyezés

                        6. évfolyam:           Nagy Karolina 1. helyezés

                        7. évfolyam:          György Anna 1. helyezés

                                                         Leskó Sára 2. helyezés

Eredményükhöz gratulálunk!

 

2016 04 28 14.16.17