Tóth Árpád rajz- és szavalóverseny

on .

A 130 éve született Tóth Árpád című rajz- és szavalóversenyen iskolánk diákjai eredményesen szerepeltek. 

A rejzpályázaton 

KovácsKinga 12.a osztályos tanuló 1. helyezést,
Dancsó Marcell 9.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
Kovács Édua 12.a osztályos tanuló különdíjat kapott.

A szavalóversenyen

Lippai Vivien 11.b osztályos tanuló 1.helyezett lett.

 IMG 2390

 IMG 2401

 

Borsodchem -pályázat

on .

A Borsodchem "Természet- környezetvédelmi" témában kiírt pályázatán I. helyezezést ért el Menkő Veronika 7.a osztályos tanulónk.

Gratulálunk!

IMG 5947

 

KPSZTI országos pályázatán elért eredmények

on .

A Katolikus Pedagógiai Szervezési Továbbképzési Intézet országos pályázatán iskolánkból biológia tantárgyból Hegyi Flóra 8.a osztályos tanuló 2. helyezést (felkészítő tanára: Szegediné Polner Mária), történelemből Szabó Noémi 11.b osztályos tanuló 2. és Horváth Eszter 11.c osztályos tanuló 3. helyezést ért el (felkészítő tanára: Hernádiné Győri Zsuzsanna).

Informatika verseny

on .

Alföldi Országos Informatika Verseny döntőjében a 9-10 évfolyamos tanulók között I. helyezést ért el Orosz Bálint 9.a osztályos tanulónk.

Gratulálunk!

Felkészítő tanárai:

Edöcsény Levente és Szabados Zsolt tanár urak.

P1010445

Atlétika -eredmény

on .

Pintér Erik (7.A) az országos diákolimpián (május 30-án) távolugrásban és 300m-es síkfutásban is országos bajnokságot nyert.

Gratulálunk!

imageimage2

 

 

B33 DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ „A” KORCSOPORT -BUDAPEST

on .

2016. május 21-én kerül lebonyolításra a B33 DIÁKOLIMPIA Országos Döntője az

„A” korcsoportban!

Izgalmas, jó hangulatú tornát vívott ma a B33 DIÁKOLIMPIA Országos Döntőjébe jutott 8 lány és fiú csapat. A torna győztes csapatai:

Lányok:
I. Kodály Kicsik Kecskemét
II. Kölcsey Győr
III.- Fráter 1 Miskolc
A csapat tagjai:

  • KECSKÉS KARINA
  • KISS ANGELIKA
  • SZEGECZKI NÓRA
  • SZENTESI ZSUZSA

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

 

Angol nyelvű szövegértési verseny

on .

A Gàrdonyi Géza megyei angol nyelvű szövegértési versenyen Fetter Viràg 7. B osztàlyos tanuló 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanàra: Jablonkainé Ajtonyi Angéla. Eredményéhez gratulàlunk!

 

angol 0520

Hulladék szobrászat

on .

"Hulladék szobrászat" pályázaton

I. helyezést ért el: Böszörményi Berill 10. b és Böszörményi Lea 9. a
Közös munkájuk: Zöld-eb

Különdíjas lett: Kiss Bence 10. a és Fetter Marcell 10. a Virtuózok című alkotása.

 

 

SPICC rajzverseny

on .

Általános iskolai regionális rajzversenyen elért eredmények.

Különdíj: Kovács Panna 6.b /illusztráció/

IV.: Kovács Panna 6.b /portré/
V.: Csapó Virág 5.b /portré/
VI.: Harnos Enikő 5.b /illusztráció/