Irodalom OKTV

on .

Orosz Tamás 12.a az irodalom OKTV országos döntőjében 21. helyezést ért el. Nagyon szép eredményéhez gratulálunk!

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

Versmondó verseny

on .

Kovács Dorottya, 10.C osztályos tanuló a Színháztörténeti és Színészmúzeum által rendezett versmondó versenyen 2. helyezést ért el.

Eredményéhez gratulálunk!

20170403 122528

Jézus élete-pályázat

on .

A Miskolci Galéria által meghírdetett megyei pályázaton elért eredményeink:

5-6. osztály kategóriában: II. helyezést ért el: Béres Emma 5.B

Különdíjas: Rech Bálint és Hegyi Flóra 9.A

Több, mint 30 tanulónk alkotása szerepel a kiállításon. Tanulóink munkájukért Bibliát kaptak ajándékba. 

jézusélete

Gulág-emlékév

on .

A Német Nemzetiségi Önkormányzat a Gulág-emlékév kapcsán meghirdetett pályázatán különdíjat kapott Bukszár Donát 12.A.
A beküldött pályamunkák alapján iskolánk alapítványát jelentős pénzösszeggel támogatták.

gulag

 

Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntő

on .

Gábor Imelda 5.a osztályos tanulónk, 2017.02.20-án Jászberényben versenyzett, Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntőn.

Eredményei:

III. kcs Leány

Rövid táv 2. helyezés
Hosszú táv 5. helyezés
Váltó 3.helyezés

 

gabor imelda

Gyöngyvirág Népdaléneklési Verseny

on .

A városi Gyöngyvirág Népdaléneklési Versenyről a következő minősítéseket hozták el iskolánk tanulói:

Galambvári Sára - kiemelt arany
Ritter Tünde - kiemelt arany
HANGICSÁLÓ Énekegyüttes (Galambvári Sára, Máté Bíbor, Obbágy Veronika, Ritter Tünde, Simon Zsuzsanna, Tóth Luca) - kiemelt arany
RÓZSA SÁNDOR Csapat ( Antal Dávid, Csíki Balázs, Tornai Zoltán) - arany minősítés

Szép Magyar Beszéd

on .

Ritter Tünde 6.a Szép Magyar Beszéd Verseny megyei fordulójában 1. helyezést ért el. 

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

 

Irodalom OKTV

on .

Orosz Tamás 12.a az OKTV döntőjébe jutott irodalomból.

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

 

 

IX. „Dicsőséges magyar múltunk”

on .

A IX. „Dicsőséges magyar múltunk” történelemversenyen iskolánk 11. osztályos csapata (Bubenkó Bianka, Frei Gréta, Berecz Marcell) 7. helyezést, 10. osztályos csapata (Medve Brigitta, Fandl Hanna, Bári Alexandra) 9. helyezést ért el.

Felkészítő tanáraik: Hernádiné Győri Zsuzsanna, dr. Molnárné Szabó Csilla, Tóth László

 

SKMBT C22017030210250

Angol OÁTV

on .

Az angol nyelvi OÁTV megyei fordulójába jutottak: Virág Dorottya, Kovács Panna és Remeczki Róbert 7.b osztályos tanulók. 

Felkészítő tanár: Bíróné Várhegyi Judit