KÉMIA-VERSENY

on .

A Hevessy György országos kémia verseny területi döntőjében három tanulónk szerepelt sikeresen. 7. osztályos kategória: Porkoláb Péter (7.A) 6. helyezés (Szaktanár:Kissné Nyitrai Emese) 

8. osztályos kategória: Poczkodi Balázs (8.B) 4. helyezés Dancsó Marcell (8.B) 1. helyezés

Szaktanár: Fóris Tímea

Prózamondó versenyeredmény

on .

Március 11-én került megrendezésre a nemzeti összetartozás napja alkalmából a Wass Albert vers- és prózamondó verseny, ahol iskolánk 10.c-s diákja Mikita Dorka I. helyezést ért el.

Szép teljesítményéhez gratulálunk!

 

MDorka

IDEGEN NYELVI VERSENY

on .

A Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny szóbeli döntőjében német nyelvből 3 diákunk szerepelt eredményesen.

1. II. kategória (5- 6. osztály): Grallert Máté  5. A  (8. helyezés)
2. IV. Kategória: (9-12. osztály): Kovács Kristóf Ákos 9.C (4. hely) és Kenyeresi Szabolcs 9.B (5. helyezés). Ebben a kategóriában mindkét diákunk az oklevél mellett sikeres BME középfokú szóbeli nyelvvizsgát szerzett.

Felkészítő tanár: Papné Deres Mónika

 

nyelviverseny

 

Matematika

on .

A Zrinyi Ilona verseny megyei fordulójában Tóth Bernadett (12.b) az  5. helyen végzett.

Felkészítő tanár: Svidróné Grallert Marianna

Túl az első X-en

on .

A 'Túl az első X-en - Tehetsz a jövődért, válassz!' című állampolgári és választási ismeretek középiskolai vetélkedőjén második, regionális fordulóján iskolánk csapata a 4. helyen végzett. Tagjai: Orosz Tamás(11.b), Suszter Gábor (11.b), Szabó Noémi (11.b), Szabó István (11.b).

Gratulálunk nekik!

OKTV- EREDMÉNY

on .

Rajz és Vizuális Kultúra tantárgyból Tolnay Lili (12. B) az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe került.

Felkészítő tanár: Dr. Kissné Fábián Katalin

Ének- Zene

on .

A Miskolci Egressy Béni-Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola által rendezett IV. "Gyöngyvirág" Népdaléneklési Versenyén a Hangicsáló Csoport tagjai Kiemelt Arany minősítést szereztek.

 A csoport tagjai: Almássy Lili 7.b, Horváth Emese 7.A, Máté Bíbor 5.A,Obbágy Veronika 5. A Ritter Tünde 5.A

 Ritter Tünde (5. A) szóló kategóriában is Kiemelt Arany minősítést szerzett.

Felkészítő tanár: Váraljai Réka

 

IMG 20160307 124432 HDR

KÉMIA - Verseny

on .

A Curie Kémia Emlékverseny Területi fordulóban Dancsó MarcelI  (8.B) I. helyezést ért el és bejutott az országos döntőbe!

Felkészítő tanár: Fóris Tímea

 

20160229 1132141

 

Német nyelv- Versenyeredmény

on .

A Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny írásbeli fordulója alapján a következő tanulók jutottak a szóbeli döntőbe:

1. II. kategória (5- 6. osztály): Grallert Máté  5. A
2. IV. Kategória: (9-12. osztály): Kenyeresi Szabolcs 9.B és Kovács Kristóf Ákos 9.C

A verseny szóbeli döntőjében a IV. kategóriában legalább 60 % - os eredmény esetén BME- típusú szóbeli B/2(középfokú) vizsgát szerezhet a két diákunk.

Természettudomány-Verseny

on .

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny Észak-Hunnia körzeti versenyén gimnáziumi kategóriában 
7. osztályos csapatunk 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Csipkó Panna
                        Menkő Veronika
                        Porkoláb Péter
                          Kánya Ákos
 
8. osztályos csapatunk 4. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Filipkó Krisztina
                            Hegyi Flóra
                          Juhász Vivien
                          Majtényi Panna
 
IMG 1573