Iskolánk kiemelt csoportos külündíjban részesült.

DSC04584 COLLAGE

Judo-Verseny

on .

Tornai Zoltán, 8.B osztályos tanuló Egerben a "Tóth Pál Emlékversenyen" 66 kg súlycsoportban egyéniben és csapatban is aranyérmet szerzett!

Teljesítményéhez gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

IMG 08cc14466e3c01df37798af4d0f8e09e V

LABDARÚGÁS

on .

Varga Bence 7.B osztályos tanuló 2019.06.07 - 06.10 között,  csapatával Horvátország Umag városában megrendezett Amfora cup 2019 elnevezésű labdarúgó tornán,vett részt.

A nemzetközi tornán, olasz, német és francia csapatok ellen, léptek pályára.
A végső összecsapás után  az előkelő III. helyet szerezték meg Magyarországot és ezáltal az iskolát is méltón képviselve.

labdarúgás

Úszás eredmények

on .

Tulipán Bence 7/a osztályos tanuló, ígéretes úszó tehetség, OB-n elért eredményei

on .

Hétvégén (2019. 05.25-26.) került megrendezésre az atlétika diákolimpia országos döntője Székesfehérváron, ahol iskolánk 10. A osztályos tanulója, Pintér Erik diákolimpiai bajnok lett távolugrásban és 100m-es síkfutáson a II. helyezést érte el.

Gratulálunk a szép eredményéhez!

pintér erik diákolimpiai bajnok

Német OÁTV döntő eredmény

on .

Gerencsér Panna 7. A osztályos tanulónk a német nyelvi OÁTV döntőjén országos 5. helyezett lett. Kiváló eredményéhez gratulálunk.

Felkészítő tanára: Dr. Czapné Tóth Sarolta

o nemet 060o nemet 061

20190524 16431320190524 164331

Hon- és népismereti verseny

on .

Iskolánk 5.a osztályos csapata az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Hon- és népismereti versenyén országos I. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Galambvári Panna, Verba Karina, Szabó András

Felkészítő tanár: Szeitzné Viski Erika

DSC 0223DSC 0253DSC 0385

Német nyelvi verseny

on .

A Langwest Nyelviskola által meghirdetett német nyelvi verseny döntőjén Gerencsér Panna 7. A oszt. tanuló országos 3. helyezést ért el.

Eredményéhez gratulálunk.

IMG 20190514 WA0000

“Kurucok földjén, Rákóczi nyomában” történelmi vetélkedő

on .

A Rákóczi emlékév méltó megünneplése céljából került megrendezésre a “Kurucok földjén, Rákóczi nyomában” című történelmi vetélkedő a Megyeháza dísztermében.
A megye csapatai közül iskolánk diákjai kerültek ki győztesen: a „Pro Patria” csapat tagjai Tóth Nóra, Porkoláb Bence, Szabó András 9. b; és Fetter Virág, 10. b osztályos diákok.