Cipősdoboz akció

on .

Hagyomány iskolánkban, hogy adventben, kifejezve mások iránti odafigyelésünket, felebaráti szeretetünket gyűjtést szervezünk rászoruló gyermekek részére.

A Katolikus Karitász munkatársai országszerte egész évben adományokkal gondoskodnak a hátrányos helyzetű családokról, gyermekekről. Idén a Katolikus Karitász Miskolci Központjának karácsony előtti szolgálatát kívántuk támogatni.

Cipősdoboz akció keretében vártuk a diákok adományait, ami lehetett játék, könyv, plüss, vagy bármi, aminek egy gyermek, vagy fiatal karácsonykor örülhet. Az egy hétig tartó akció során több mint 100 doboz ajándék gyűlt össze, így több mint 100 rászoruló gyermek karácsonyát tehetik diákjaink örömtelibbé. Köszönet illeti a diákokat a nagylelkűségükért, és a Karitász Juniorokat az önzetlen segítségükért.

A Miskolci Karitászpont munkatársai gondoskodnak arról, hogy karácsonyra minden meglepetés eljusson azokhoz, akik számára talán ez az egyetlen ajándék.

 

ciposdoboz