Tantestület, fogadóórák

A járványügyi helyzetre való tekintettel a személyes fogadóórák elmaradnak.

Ehelyett az iskola központi telefonszámán (46/412-024) az adott tanórák ideje alatt érhetik el pedagógusainkat.

Fogadóóra Név Tantárgy Munkaközösség
Hétfő 3. óra Ádámcsóné Nevelős Mária matematika,biológia  
Szerda 5. óra Andrejkovics Péter angol nyelv, történelem  
Kedd 2. óra Bacsa Péterné testnevelés, fizika  
Hétfő 2. óra Bagyalné Kocsis Márta magyar nyelv és irodalom  
nincs Biczó Balázsné napközis foglalkozást tartó pedagógus  
Kedd 2. óra Biróné Kertész Judit biológia, kémia  
Péntek 3.óra Bíróné Várhegyi Judit angol nyelv angol munkaközösség-vezető
Kedd 5. óra Bohus Attila testnevelés  
Szerda 4.óra Bokros Beáta  magyar nyelv, irodalom, hittan  
Kedd  3.óra Csabai Ágnes  informatika, francia nyelv  
Csütörtök 7.óra Csobánka Rita angol nyelv  
Csütörtök 3. óra Demjén Zoltán testnevelés testnevelés munkaközösség-vezető
Hétfő 2. óra Deres Mónika német nyelv német munkaközösség-vezető
Szerda 4. óra Durda Szilvia  angol nyelv  
Csütörtök 5. óra Fórizs István református hittan  
Hétfő 4. óra Fórizs-Tóth Noémi német nyelv  
nincs Fülöpné Mihalik Mónika  kollégiumi nevelőtanár  
Kedd 3. óra dr. Gergelyné dr. Kemény K. matamatika  
Hétfő 3. óra Grallert László német nyelv  
nincs Ft. Holló Gábor iskolalelkész, rk. Hittan  
Kedd 2. óra Hernádiné Győri Zsuzsanna magyar nyelv, irodalom, történelem történelem munkaközösség-vezető
Hétfő 3. óra Horváthné Rácz Mária matematika, kémia, informatika  
nincs Izsvákné Szabó Viktória aerobic  
Szerda 6. óra Jablonkainé Ajtonyi Angéla  angol nyelv  
Kedd 5. óra Kissné Fábián Katalin  rajz  
Hétfő 4. óra Kissné Nyitrai Emese kémia  
Kedd 4. óra Kocsengáné Mészáros Marianna német nyelv  
Hétfő 2. óra Kónya Miklós  földrajz, biológia  
Hétfő 5. óra Kóródy Judit francia nyelv, rajz   
Csütörtök 2. óra Koromné Fónyi Ágnes testnevelés, gyógytestnevelés  
Péntek 3. óra Kovács Ilona matematika, fizika  
Kedd 5. óra Kovácsné Wirtz Erika matematika, fizika  
Péntek 4. óra Kozma Emese matematika, rajz  
Kedd 3. óra Kulcsárné Gál Beáta olasz nyelv, történelem  
Hétfő 2. óra Kuzmáné Juhász Katalin római katolikus hittan hittan munkaközösség-vezető
Szerda 5. óra Labantné Cservenyák Katalin római katolikus hittan  
Péntek 3. óra Lange Péter Tamásné magyar nyelv és irodalom magyar munkaközösség-vezető
nincs Lázár Nóra kollégiumi nevelőtanár  
Hétfő 3. óra Molnár Tünde matematika  
Kedd 4. óra dr. Molnárné Szabó Csilla történelem, angol nyelv osztályfőnöki munkaközösség-vezető
Szerda 5. óra Németh Gergely magyar nyelv és irodalom  
Hétfő 4. óra Radányi László angol, történelem  
  Regős Zsolt ének-zene  
nincs Ft. Salai Szabolcs gk. hittan  
Kedd 3. óra dr. Sajgál Mónika Izabella    német nyelv  
Hétfő 2. óra dr. Simkóné Késmárki Csilla angol nyelv  
Szerda 2. óra Svidróné Grallert Marianna matematika matematika munkaközösség-vezető
Kedd 4. óra Szabados Zsolt informatika  informatika-francia munkaközösség vezető
Kedd 5. óra Szabóné Virág Viktória matematika, fizika  
Hétfő 2. óra Szegediné Polner Mária biológia, földrajz, természetismeret term.tudományi munkaközösség-vezető
Csütörtök 4. óra Szeitzné Viski Erika magyar nyelv és irodalom  
nincs Ft. Szemerszki Mihály gk. hittan  
Szerda 4. óra Szeremleyné Bodnár Terézia biológia, kémia, kollégiumi nevelőtanár  
Csütörtök 3. óra Tóth László magyar nyelv és irodalom, történelem  
Kedd 4. óra Váraljai Réka ének-zene