Tisztelt Szülők!

on .

A kialakult koronavírus helyzettel kapcsolatosan a következő megelőző intézkedéseket tettük iskolánkban:

-          minden iskolai programot, ünnepséget, tábort, külföldi utazást, Határtalanul programot, külföldi nyelvtanfolyamot, testvériskolai látogatást (Passau) lemondunk a tanulóink, a családjaik és a pedagógusok biztonsága érdekében,

-          a március 15-i ünnepség iskolánkban osztálytermi szinten videóvetítés formájában lesz megtartva,

-          a Lázár Ervin Program keretében szervezett eseményeket lemondtuk,

-          már két hete kézfertőtlenítő adagolókat helyeztünk ki az iskola több pontján,

-          a takarításra, fertőtlenítésre különös gondot fordítunk ezekben a hetekben is,

-          mindannyiunk érdeke, hogy fertőzést megelőzzük, ezért folyamatos és nagyfokú odafigyelést szeretnék kérni minden tanulótól és családtagjaiktól (ha a gyermekükön betegség jeleit, lázat észlelnek, kérjük ne engedjék iskolába),

-          a tanulók részére a holnapi napon (2020.03.12-én) első órában a megelőzésről és a helyes kézmosásról szóló videókat levetítjük, amennyiben módjukban áll, otthon is tekintsék meg ezeket (https://koronavirus.gov.hu/megelozes),

-          kérjük önöket, hogy csak a hivatalos kormányzati tájékoztató oldalon (https://koronavirus.gov.hu) szereplő információkat vegyék figyelembe.

Köszönjük segítő együttműködésüket!

     Dicsértessék a Jézus Krisztus!

                   Tisztelettel,

                                                                                Molnár Tünde sk.

                                                                                       igazgató