Adventi lelkinap 2019.

on .

December 11-én tartottuk adventi lelkinapunkat. A hétköznapok forgatagában egy rövid időre megálltunk, igyekeztünk szívünket, lelkünket lecsendesíteni. A napot Gubala Róbert atya irányításával egy közös elmélkedéssel indítottuk, majd minden osztályt más-más előadó segített tovább az ünnepre való lelki készületben: diameditációval, interaktív foglalkozásokkal, rendhagyó lelkiismertvizsgálattal, padlóképes foglalkozással, érzékenyítő foglalkozással, valamint Krisztus születésének helyére, a Szentföldre való lelki zarándoklattal készítettük a szívünket Jézus Krisztus születésének ünnepére. Lelkinapunk csúcspontja a közös szentmise volt, melyet Gubala Róbert atya és Kovács József atya celebráltak, zenei szolgálatot a Fráter kórus teljesített.

A 12. évfolyamos diákjaink ezen a napon Resh András atya vezetésével zarándoklaton vettek részt Egerben.

Köszönjük vendégeinek a segítő közreműködésüket:

Csomós József 

Debreczeni Zoltán

Devera Erzsébet

Duszáné Márton Mónika

Horváth Zsolt

Hunor testvér

Konkolyné Sallai Enikő

Nagy Nádor

Tiszlavics Csaba igazgató, valamint a prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola tanulói

Hálásan köszönjük iskolánk minden pedagógusának, dolgozójának, valamint a Fráter kórusnak, hogy munkájukkal, szolgálatukkal hozzájárultak mindannyiunk adventi készületéhez.

001 DSC06632 COLLAGE