ISMERKEDÉSI NAP

on .

Szerdán az iskolánkban szeptembertől kezdő tanulók számára ismerkedési napot szerveztünk.

Ennek fő célja, hogy a sikeres felvételi vizsga után hozzánk érkezők ne teljesen idegen közegbe kerüljenek az első napon.

Az Aulában tartott rövid tájékoztató után az osztályfőnökök, hitoktatók és a diáktanács képviselőinek szervezésében játékos feladatokkal került sor a kölcsönös bemutatkozásra. Az épületbejárás és a „Fráteres” hagyományok bemutatása nagy segítség volt számukra , hogy az itt lévő szokásokat megismerjék és otthonosabban mozogjanak az épületben.

A program végén iskolánk lelki vezetői ft. Gubala Róbert és ft. Resch András atyák köszöntötték a diákokat és szüleiket, tájékoztatták őket az iskolánkban fontos célkitűzésként szereplő nevelés fontosságáról, a keresztény értékekről.

Hétfőtől összesen 97 új diák kezdi meg tanulmányait az 5. és 9. évfolyamon.

Reméljük, a jó hangulatban eltöltött nap, mindenkit segít abban, hogy az új iskolába történő váltás, zökkenőmentes legyen.

IMG 20190828 094534 COLLAGE